Flört Stiliniz Hangisi?

Flört Stiliniz Hangisi?

Flört stilinizi öğrenip, Eros’ un oklarını düzgün atması için onu nasıl yönlendireceğini keşfetmek ister misiniz?

—–

Flört stinizi öğrenmeye hazır mısınız?

1. Sinemada mısır almak için kuyruktasın ve aşık olduğun çocuğun arkadaşlarıyla birlikte diğer sırada olduğunu gördün. Sen:

a- Oraya gider ve arkadaşlarıyla flört edersin. Yakın arkadaşlarından biri eğer senin cool olduğunu düşünürse aşık olduğun çocuğunda aynı şekilde düşünme ihtimalinin yüksek olacağını ümit edersin. 
b- “Merhaba” demek için onlara doğru yaklaşırken, yarı yolda korkarak bir anda sırada bulunan kendi sınıf arkadaşlarına yönelirsin.
c- Bulunduğu yöne doğru yüzünü çevirir ve ona bir ‘Angelina Jolie’ bakışı atarsın. 

2. Şu an erkekler hakkındaki en büyük problemin:

a- Birçok erkekle çıkmadığın için ‘tuhaf’ olduğunu düşünmeleri 
b- Nedense hep hoşlanmadığın erkeklerin sana çıkma teklifinde bulunmaları. 
c- Tek bir erkeğe sonsuza dek aşık olmuş olman ama onun senin farkına varamamış olması. 

3. Bir erkeğin dikkatini çekmek için yapabileceğin en çılgın şey nedir? 

a- Bir havuz partisinde tüm ters bakışlara rağmen çok cüretkar bir bikini giymek. 
b- Onun en yakın arkadaşına onu beğendiğini söylemek. 
c- Taraftarı olduğu futbol takımının şapkasıyla okulda gezmek. 

4. Marketten şampuan ve ped alıyorsun, kasaya gelip ödemeni yapmak üzereyken aksilik o ki hayatının aşkının, kasiyer olduğunu görüyorsun. Sen: 

a- Pedleri hızla bırakıp çikolata ve bir oje alarak kasaya doğru yönelirsin. 
b- Yönünü değiştirip en uzaktaki kasaya gidersin. 
c- Pedi yerine koyup kalp şeklindeki şekerlemelerden alarak onun kasasında sıraya girersin, böylece ona gizlice Sevgililer Günü yaklaşıyor mesajı vermiş olursun. 

5. En yakın arkadaşın uzun süredir arkadaşlık ettiği bir çocuktan hoşlanıyor.Fakat çocuğun bu durumdan hiç haberi yok.Arkadaşın senden bu konuda yardım istiyor. Ona önerin ne olur? 


a- “Onunla flört et.” 
b- “Kendin gibi davranmaya devam et, eninde sonunda bu ilgini fark edecektir.”
c- “Kurnaz ol. En sevdiği renk neyse o renkte sana bir tişört alalım ki ilgisini çeksin.” 

6. Hoşlandığın biriyle flört etmek için en rahat olduğun ortam: 

a- Bir partide dans pisti. 
b- En yakın erkek arkadaşının sana moral verici kısa konuşmayı yaptıktan sonraki buluşma anı.
c- Konuşmanın yasak olduğu sınıf! Böylece sadece gözlerinle konuşursun. 

7. Aşık olduğun çocuğun da aralarında bulunduğu bir grup arkadaşınla akşam yemeğine çıkıyorsun.Yemek için ne sipariş edersin? 

a- Hoşlandığın çocuğun başlangıç olarak seçmekte kararsız kaldığı ikinci tercihini.Böylece onun aklının kaldığı yemeği ona tattırabilirsin.
b- En iyi erkek arkadaşının seçtiğinin aynısını seçersin çünkü her zaman onun damak tadına güvenirsin.
c- Kulağa egzotik gelen ve ne olduğuna dair hiçbir fikrinin olmadığı yemeği söylersin.(Aşık olduğun çocuğun bunu son derece sofistike bulmasını umut edersin.) 

A’ lar çoğunluktaysa: Cesur Yürek

Bir erkeğin ilgisini çekme konusunda ciddi bir deneyime sahip olduğun konusunda hiç şüphe yok.Ancak herkesle flört etmeye devam edersen, aşık olduğun çocuk kendisinin senin özelin olduğunu anlayacaktır.Yalnızca ve yalnızca onunla flört et ki kendisini özel hissetsin.Öngörümüz: Sabret, çok yakında tam istediğin gibi bir ilişkiye sahip olacaksın. 

B’ler çoğunluktaysa: Korunaklı Kız

Sadece arkadaşın olan erkeklerle ufak tefek flört etmek hem kolay hem de aşık olduğun çocukla flört etmekten daha güvenlidir.Ancak dürüst ol,aşık olduğun çocuk hariç, başka herkesin senden hoşlanmasından nefret etmiyor musun? Merak etme bunun kolay bir çözümü var. Öncelikle ilgilenmediğin çocukları yanlış yönlendirmekten vazgeç.Tabii ki nazik ol ancak onlarla flört etmemek için ekstra çaba göster. İkinci olarak da kendi kendine flört etme konusunda ne kadar başarılı olduğunu hatırla ve bu güvenle aşık olduğun adamla flört etmeye başla. 

C’ ler çoğunluktaysa: Biraz Cesaret 

Erkekler seni fark etmiyorlar mı? Bu onların seninle ilgilenmemesinden değil, tamamen seni tanımamalarından kaynaklanıyor.Erkeklerin bu konuda zeki olmadıklarını hatırla.Çözüm basit, cesur ol ve flörtçü yapını bir basamak daha yukarı taşı.Örneğin sınıfta genel olarak gülümsediğinden daha uzun gülümseyerek ona bir işaret gönder ya da o hastalandığında ev ödevini söylemek için telefon aç. Bu belki senin için çok bariz bir hareket olabilir ama o sadece senin süper tatlı olduğunu düşünecektir. 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.