Gençler İçin Anlamlı Proje 

Gençler İçin Anlamlı Proje 

Ariş Pırlanta, gençlere Türkiye genelinde destek veren Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) ile anlamlı bir iş birliğine girdi. Ariş Pırlanta online alışveriş yapan her müşterisi adına TOG’a bağışta bulunarak gençlerin eğitimine katkıda bulunmayı amaçlıyor. 

—-

Ariş Pırlanta, gençlerin eğitimine katkıda bulunarak onların hayatlarına dokunmak amacıyla Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) ile bir yardım kampanyası başlattı. Bu proje kapsamında Ariş Pırlanta online alışveriş yapan her müşterisi adına TOG’a 250 TL bağışta bulunarak gençlerin eğitimine katkıda bulunmayı amaçlıyor.

Gençlerin kişisel gelişimlerine katkı sağlamayı amaç edinen ve onların değişim hayallerine destek olan TOG ile bu iş birliğine girmekten mutluluk duyduklarını belirten Ariş Pırlanta Satış ve Pazarlama Direktörü Eda Güzeliş, “Geleceğimizi oluşturan ve toplumun en önemli yapı taşlarını oluşturan çocuklara ve gençlere her zaman önemli destekleri olan TOG’un bu anlam taşıyan sosyal sorumluluk projesinde yer almak bizim için de çok heyecan ve mutluluk verici’’dedi.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.