Gözler Hastalıkların Aynası mı?

Gözler Hastalıkların Aynası mı?

Gözlerden hastalık teşhisi- Iridology- ve biyoenerji yöntemi Amerika, İngiltere, Uzakdoğu ülkelerinde kullanılırken, Dağıstanlı Biyoenerji, Manuel Terapi ve Bitkisel Tedavi Uzmanı Ayşet Şarifova ile şimdi İstanbul’da da uygulanıyor. Bitkilerin şifasını parmak uçlarındaki enerji ile birleştiren Şarifova bütüncül tedavisi sayesinde çok sayıda insanı iyileştiriyor.

—————————-

Rusya Dağıstan Bölgesi’nde yıllarca Iridology-gözbebeğinden teşhisle vücuttaki hastalıkları bulan, parmak uçlarındaki enerji ve bitkilerin iyileştirici gücünü kullanan Ayşet Şarifova Türkiye’de de 15 yıldır çok sayıda insanı tedavi etti. Pyategorsk ili Tıp Okulu’nu tamamladıktan sonra Moskova Halk Sağlığı Merkezi’nde Duygu Dışı Algılama/Altıncı His (extrasensorical) eğitimini tamamlayan bitkisel tedavi ve biyoenerji uzmanı olan Şarifova depresyon, egzama, hepatit, andropoz, bağışıklık sistemi, baş ağrısı, bel ve boyun-fıtığı, eklem rahatsızlıkları biyoenerji, manuel terapi ve bitkisel tedavi ile şifa veriyor. Ayşet Şarifova biyoenerji yeteneğini küçük yaşlarında vücuduna yapışan metaller sayesinde keşfetti. Ardından da eğitimini alarak şifa dağıtmaya başladı.

Hastalık teşhis süreci:

Binlerce yıllık geçmişi olan Iridology yöntemi ile büyüteçle hastanın gözbebeklerine bakıldıktan sonra noktalarına göre organlarda hangi hastalıkların olduğu, tırnaklardaki nokta ve çizgilere göre stres seviyesi, dil muayenesi ile de iç organların düzgün çalışıp çalışmadığı kontrol edilir. Muayenenin son aşaması olan biyoenerji… Şarifova hastanın modern tıp tedavisi devam ederken bu yöntemin tedavi sürecini kısalttığını vurgulayarak, “Altı ayda bitecek bir tedavi, biyoenerji ile birlikte iki ayda sonlanabilir. Tedavi yöntemi ise kişiye göre belirlenir.” dedi.

Tedavi süreci:

Bel ve boyun fıtığı, baş ağrısı ve eklem rahatsızlıklarını biyoenerjiyle tedavi eden Şarifova, sonrasında manuel terapi uyguluyor. Manuel terapi ile bel, boyun ve eklem hastalıkları için yedi, 10, 15 günlük seans gerekir. Biyoenerji, Manuel Terapi ve Bitkisel Tedavi Uzmanı Ayşet Şarifova iyileşmeyen yaralar, şeker, iç hastalıklar, böbrek, hepatit, bronşit, kadın hastalıkları, prostat, idrar tutamama, egzama, bağışıklık sistemi gibi birçok hastalığı da tedavi ediyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.