Güzelleşmek İçin Beklemeye Son!

Güzelleşmek İçin Beklemeye Son!

Yüz gençleştirmede ezber bozan  Mikro Endoskopik Face Lift sayesinde artık mevsim bekleme dönemi sona eriyor.

Op.Dr. Coşkun L.Taşçı

Estetik Cerrahi Uzmanı

Yanak ve gıdınızda ki sarkmış deriyi toparlayan Mikro Endoskopik Face Lift kombin uygulama sayesinde yüz ovalinde 10 yıl daha genç bir görünümün sağlanıyor.  Ultrason ve endoskopik lazer ile yapılan işlem sonucunu hemen ertesi gününde görebilmeniz mümkün. Yaz aylarında da yapılabilen ve 2 yıl boyunca etkili olan işlem sonrasında  başka bir işlem yaptırılmasına  gerek kalmaz.

Bir saatlik kısacık bir zaman dilimi içerisinde sedasyon altında gerçekleştirilen yanak ve gıdınızdaki sarkmış deriyi toparlayan bu kombin uygulama yüz ovalinizin 10 yıl daha genç  görünmesine  olanak sağlıyor. Ultrason  ve  endoskopik lazer ile yapılan işlem sonucunu hemen ertesi gününde görebilmeniz mümkün. 2 yıl boyunca etkili olan işlemden sonra başka bir işlem yaptırmanıza gerek yok.

Kesisiz sadece lazer probuyla yapılan işlem sayesinde sarkık deri toparlanarak yenileniyor. Deep IR desteği ile deri altındaki kaslar bir araya getirilerek toparlanıyor. İşlemin ezber bozan  tarafı ise  bugüne kadar sıcak yaz aylarında yapılmayan ve tercih edilmeyen yüz ve dekolte estetiğine olanak sağlaması. Öyle ki, uygulamayı yaptırdıktan 3 gün sonra rahatlıkla denize, havuza girilebiliyorsunuz. Herhangi bir morarma, şişlik olmadığı gibi  işlem yaptırdığınıza dair hiç bir şekilde iz olmayan uygulama sayesinde, yüzünüzde dolgunluk ve genç görünüm elde edilir.

Devrim yaratan bu işlemde mikro endoskopi ve Deep IR uygulamaları kombin olarak kullanılır. Mikro endoskopik face lifin temel amacı deri ve kas gevşekliğini yok etmektir. Ağırlıklı olarak 30-50 yaş grubunda  oluşan, yağdan çok deri  gevşemesi olan hastalarda son derece etkili bir uygulamadır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.