Güzellik Bir Hayal mi

Güzellik Bir Hayal mi

Güzellik hayal mi? Yüz ifadenizi bitkin gösteren göz altı torbaları ve bakışlarınızın canlılığını örten kaz ayaklarından bir dokunuşta kurtulabileceğinizi söylesek ne hissederdiniz? 

Op.Dr. Coşkun Taşçı

Estetik Plastik Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı

Güzellik hayal değil. FDA onaylı Lazer Lipoliz yöntemiyle genel anesteziye gerek duymadan yaklaşık bir saat içinde basen, gıdı, kalın kol, göbek bölgesinden yağ alarak, kısaca bir seans içinde rahatsız olunan her bölgeden kurtulmak mümkün.

Uygulama sırasında özel bir lazerle yağ alınan bölgenin gerginleştirilerek sarkmaması sağlanır ve işlem sonrası hasta 1-2 saat dinlenmesinin ardından günlük hayatına devam edebilir. Alındaki hafif çizgi, göz çevresindeki yaşlanma belirtileri, dudak kenarlarındaki kırışıklardan kurtulup, taptaze bir gülümsemeyle gençleşmiş bir görünüme kavuşulabilir. Kişinin ihtiyacına göre farklı yöntemleri kombine ederek istenen görünümü elde etmek artık bir doğru analiz ve tercih meselesidir.

Her bölge ve sorun için farklı çözümler söz konusudur. Arzu edilen doğal görünümü elde etmek, sadece tek bir tekniğin, her duruma uygulanmasıyla mümkün olmaz. Uluslar arası onaya sahip güvenilir Kök hücre, lazer biyostimülasyon veya ultherapy  yöntemleri arasından hedeflenen bölge, cildin gördüğü hasar derecesi ve boyutuna göre öngördüğümüz etkileri yaratacak olan en uygun yöntemi tercih ederek çalışıyoruz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.