İkizler Burcu 2019 Kariyer, Sağlık, Aşk

02.12.2018
73
İkizler Burcu 2019 Kariyer, Sağlık, Aşk

İkizler: İkizler burcu ve yükselen burcu İkizler olanlar için ise 2019 yılı iletişim-yükselme yılı olacak. Kendilerini son derece rahat bir şekilde ifade edecekleri ve kabul görecekleri bir yıl yaşayacaklar. Bununla birlikte bazı konularda çok dikkatli olmaları gerekecek. Gelirleri popülerliklerine zıt bir şekilde azalabilir. Ortaklıklar konusunda da birtakım zorluklar ve yanlış anlaşılmalar yaşayabilirler.

Kariyer: İkizler burcu 2019 yılında kariyerleri ile ilgili tutkulardan arınacaklar. Şu ana kadarki davranışlarının karşılığını alacaklar. Özgürleşme ihtiyaçları kariyerlerinde yepyeni bir dönemin de başlangıcı olacak.

Sağlık: İkizler burcu 2019 yılı boyunca bağışıklık sistemlerine dikkat etmeli, sağlıkları için dengeli beslenmeli ve aşırı yorulmamalı.

Aşk: 2019 yılında İkizler doğalarına aykırı bir şekilde biraz yalnız kalacak, geçmiş aşkların gölgesi üzerlerinde olacak. Bu sakin dönemden sonra ise tamamen yenilenmiş olarak yeni başlangıçlar yapacaklar.

YAZAR BİLGİSİ
Hergün güncellenen haberleri ve birbirinden özel yazarları ile takipçilerine çok özel bir dünyanın kapılarını aralayan SAGLİKVEYASAMDERGİSİ.com.tr, internette dergi standartlarında takipçilerine sağlıklı yaşamın renklerini sunuyor. Sağlıklı Yaşamın Pusulası’ olan www.saglikveyasamdergisi.com.tr sitesi Sağlık & Yaşam Dergisi’nin yazılı basındaki başarısının sanal ortamdaki en büyük destekçisidir.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.