Koç Burcu

21.01.2013
24
Koç Burcu

Koç BurcuBu hafta yeni kurulan ilişkilerin, dostlukların gelişmesi için adımlar atabilirsiniz. Yeni tanıştığınız insanların gerek iş, gerek özel hayatta sizinle iletişim kurarak, ilişkiyi pekiştirmek istemesi mümkündür. Bu ilişkilerin zamanla faydalarını göreceksiniz.

Spontan gelişen olaylar, birden ortaya çıkan durumlar karşısından akılcı davranmalısınız. Kiminiz için bu rekabet ortamı sağlayıcıdır. Kiminiz için kendini geçmek üzere hamle yapmak anlamına gelir.

Çevrenizdekilere karşı biraz ateşli bir ruh hali içine girebilirsiniz. Tavrınız, davranışlarınız hep bu yöndedir. Ancak bu hafta daha sevecen ve anlayışlı olmanıza ihtiyaç var. Siz sertleştikçe, karşıdan göreceğiniz tepkiler de aynı şekilde olacaktır.

YAZAR BİLGİSİ
Hergün güncellenen haberleri ve birbirinden özel yazarları ile takipçilerine çok özel bir dünyanın kapılarını aralayan SAGLİKVEYASAMDERGİSİ.com.tr, internette dergi standartlarında takipçilerine sağlıklı yaşamın renklerini sunuyor. Sağlıklı Yaşamın Pusulası’ olan www.saglikveyasamdergisi.com.tr sitesi Sağlık & Yaşam Dergisi’nin yazılı basındaki başarısının sanal ortamdaki en büyük destekçisidir.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.