Koç Burcu

17.09.2013
38
Koç Burcu

koç

İlginç bir hafta başlıyor. İleri derece özgün ve yaratıcı çalışmalar planlayacak, size keyif veren şeylerle uğraşıp , arkadaşlıklara öncelik vereceksiniz. Yeni bir grubun hazırlıklarını yapacağınız bu günlerde daha yeni adımlar atabilirsiniz. İş hayatında başlayan sorumluluklar, maddi beklentilerin kısıtlı olacağı şartlara rağmen iyimserliğiniz  artacak .

Belli değişiklikler yapmak istiyorsunuz, ama doğru zamanı beklemeniz gerekiyor. Doğru zaman gelene kadar  harekete geçmemekte fayda var. Planlarınıza, önceden hazırlanmış yol haritanıza ya da yapılan hazırlıklara rağmen akışa göre hareket edilmesini gerektiren veya bu şekilde hareket etmenin daha uygun olacağı bir haftadasınız.

 

YAZAR BİLGİSİ
Hergün güncellenen haberleri ve birbirinden özel yazarları ile takipçilerine çok özel bir dünyanın kapılarını aralayan SAGLİKVEYASAMDERGİSİ.com.tr, internette dergi standartlarında takipçilerine sağlıklı yaşamın renklerini sunuyor. Sağlıklı Yaşamın Pusulası’ olan www.saglikveyasamdergisi.com.tr sitesi Sağlık & Yaşam Dergisi’nin yazılı basındaki başarısının sanal ortamdaki en büyük destekçisidir.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.