Kova Burcu

19.11.2012
51
Kova Burcu

Bu hafta önemli bir sürecin içindesiniz çünkü yaptıklarınız ve sahip olduğunuz yetenekler, sizinle benzer özelliklere sahip olanlar arasında bir yarış haline dönüşebilir. Eğer işinizden memnunsanız, bu mücadeleden galip çıkabilmek için bütün hünerlerinizi ortaya koymanız gerekecektir.

Ruhsal olarak kendinizi zor durumda ve sıkıntıda hissediyor olabilirsiniz. Sanki çevrenizde güveneceğiniz kimse kalmamıştır ve karşınızdakiler size karşı politik davranıyordur. Böyle hissetmeniz normal ancak sizi seven ve destekleyen insanların da var olduğunu unutmayın.

Bu hafta dinginliğe ve manevi dünyanızı keşfetmeye ihtiyacınız var. Yalnız kalın ve kendinizi dinleyin. Birkaç gün kendinizle oturup bir muhasebe yapın. Bakalım neler keşfedeceksiniz?

YAZAR BİLGİSİ
Hergün güncellenen haberleri ve birbirinden özel yazarları ile takipçilerine çok özel bir dünyanın kapılarını aralayan SAGLİKVEYASAMDERGİSİ.com.tr, internette dergi standartlarında takipçilerine sağlıklı yaşamın renklerini sunuyor. Sağlıklı Yaşamın Pusulası’ olan www.saglikveyasamdergisi.com.tr sitesi Sağlık & Yaşam Dergisi’nin yazılı basındaki başarısının sanal ortamdaki en büyük destekçisidir.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.