Oğlak Burcu

26.08.2013
109
Oğlak Burcu

Oğlak Burcu: Bu hafta hayallerinizi inceleyebilirsiniz. Hedefleriniz ve hangi yönde yürüdüğünüz üzerine hareket edebilirsiniz. Kariyer çabalarınızı düşünerek, hangi yönde hareket edeceğinizi bilmek için bir plan yapmak isteyebilirsiniz. Hafta ortasında önemli bilgiler, yasal konular, arkadaş ve ortaklık konuları gündeme gelebilir.

Haftaya Venüs Uranüs muhalefetiyle adım atacağınız için, yeni tasarımlar, halka ilişkiler ve ofis dekorasyonu gibi sorunlar üzerine iş yerinde çatışmalar olabilir. Yenilikçi fikirlere açık ama büyük kararlar alınmasında önleyici bir enerjiye sahipsiniz. Yani, araştırabilir, öğrenebilir ama uygulayamazsınız.

15 Ekim tarihine kadar etkili olacak Mars enerjisi 8.evinizde faaliyet göstermeye başlayacak. Bu da cinsel yaşam, samimi insanlarla iletişimsel ihtiyaç gibi konularda etkili olacaktır. Kredi kartı borcu gibi konuları rafa kaldırın. Merkür Satürn atmışlığı grup projelerinde etkili olacaktır. Güneş ve Satürn atmışlığı bazı olayları düzenlemenize yardımcı olur.

Merkür ve Jüpiter bir araya geldiğinde seyahat ve macera duygusunu tetikler. Bu yüzden bütün burçların üzerinde bir yerlere gitmek, yeni yerler keşfetmek duygusunu tetikler.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.