Oğlak Burcu

02.09.2013
28
Oğlak Burcu

oğlakUzun vadeli hedefler oluşturmak, iş, finans ve kredi konularını görüşmek için uygun bir haftadasınız. Özellikle 5 Eylül tarihindeki Yeniay, sizi bu konularda destekleyecektir. İrade ve odak oluşturmak, yeni bir vizyon geliştirmek gibi alanlarda bu hafta enerjiler sizi destekleyecektir. Birçok yeni hedef için seyahat, eğitim ve ufkunuzu genişletecek olaylar destekleyicidir.

İsterseniz bu Yeniay’da seyahat ve yükseköğrenim gibi, büyük hedefler belirleyebilirsiniz. Mars karelerinden de bu noktada destek alacaksınız. Bir rüyayı gerçekleştirmek istiyorsanız, bu hafta sizi destekleyen enerjiler olduğunu söyleyebilirim.

Cinsel yaşam ve tutkular üzerine enerjiler sizi Venüs ile ateşlerken, aynı derecede kıskançlık etkisi yaratacaktır. Samimiyet bölgelerinde farklı partnerlerin etkisini hissedebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Hergün güncellenen haberleri ve birbirinden özel yazarları ile takipçilerine çok özel bir dünyanın kapılarını aralayan SAGLİKVEYASAMDERGİSİ.com.tr, internette dergi standartlarında takipçilerine sağlıklı yaşamın renklerini sunuyor. Sağlıklı Yaşamın Pusulası’ olan www.saglikveyasamdergisi.com.tr sitesi Sağlık & Yaşam Dergisi’nin yazılı basındaki başarısının sanal ortamdaki en büyük destekçisidir.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.