Oğlak Burcu

17.09.2013
61
Oğlak Burcu

oğlakSahip olduğunuz nakit kaynakların yeterli derecede tatmin edici olmadığını düşünüyor olabilirsiniz. Elinizdeki kaynakları korumak, yeteri kadar temkinli kararlar almak gerekecek.

Bu günlerde çok daha yaratıcı fikirlerle ve sezgilerinizle hareket etmeye kararlısınız. Biraz dalgalanmaların yaşanacağını bilmeli, başka kaynaklara güvenmemekte fayda var.Halkla ilişkiler veya kendinizi daha geniş gruplara tanıtma fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz.

Büyük başarılarınızı göz önüne sermek isteğiniz anlaşılabilir bir durum, ama her zaman olduğu gibi zarafetinizi ve alçakgönüllülüğünüzü korumanız size daha çok puan kazandıracaktır.

YAZAR BİLGİSİ
Hergün güncellenen haberleri ve birbirinden özel yazarları ile takipçilerine çok özel bir dünyanın kapılarını aralayan SAGLİKVEYASAMDERGİSİ.com.tr, internette dergi standartlarında takipçilerine sağlıklı yaşamın renklerini sunuyor. Sağlıklı Yaşamın Pusulası’ olan www.saglikveyasamdergisi.com.tr sitesi Sağlık & Yaşam Dergisi’nin yazılı basındaki başarısının sanal ortamdaki en büyük destekçisidir.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.