Oğlak Burcu

07.01.2013
25
Oğlak Burcu

Bu hafta sizi destekleyen o kadar çok enerji var ki! Sanki yaşamınıza bir yenilik, bir değişimin gelmesi kaçınılmaz gibi… Güzel şeyler bekleyin. Bu enerjiler mutlaka hayatınıza artı değerler katar. Gökyüzü mutluluğunuz için uğraşıyor. İnançlarınıza sarılın ve olumlu düşünmeyi elden bırakmayın.

Uzak yoldan sevdiklerinizle görüşebilir, seyahate çıkabilir ve birlikte olduğunuz insanların hoş sürprizleriyle karşılaşabilirsiniz. İş hayatınızda da benzer enerjiler sizi destekliyor. Yeni bir iş alabilir, atılım yapabilir ve kendinizi oldukça iyi hissedebilirisiniz. Özel hayatınızda ise bütün bu hareketliliğin tersine bir durgunluk var. Partnerinizin sakin tavrı, sizin iç enerjinize uymayabilir. Eğer bir ilişkiniz yoksa, bu hafta yeni bir ilişkiye başlamak için çok doğru olamayabilir.

YAZAR BİLGİSİ
Hergün güncellenen haberleri ve birbirinden özel yazarları ile takipçilerine çok özel bir dünyanın kapılarını aralayan SAGLİKVEYASAMDERGİSİ.com.tr, internette dergi standartlarında takipçilerine sağlıklı yaşamın renklerini sunuyor. Sağlıklı Yaşamın Pusulası’ olan www.saglikveyasamdergisi.com.tr sitesi Sağlık & Yaşam Dergisi’nin yazılı basındaki başarısının sanal ortamdaki en büyük destekçisidir.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.