PlazmaJel İle Yarım Saatte Gençleşin

17.10.2012
61
PlazmaJel İle Yarım Saatte Gençleşin

PlazmaJel İle Yarım Saatte Gençleşin, Erol Kışlaoğlu, plazmajel, estetik, güzellik, cilt bakımı, gençleşmeDaha güzel, daha alımlı hissetmek ya da gençliği mümkün olduğunca uzun bir zamanda yaşamak, belki de hiç yaşlanmamak… Kendi kanınızdan elde edilen “plazma jel” İle yarım saatte gençleşmek ister misiniz?

Prof. Dr. Erol Kışlaoğlu
Estetik Cerrahi Uzmanı

Bu ve benzeri nedenlerle birçok kadın ve erkek estetik ameliyatı oluyor. Plastik cerrahlar da bu talep karşısında zaman kaybını en aza indiren küçük müdahalelerin yer aldığı yöntemler geliştiriyor.
Kendi kanınızdan elde edilen “plazma jel” İle yarım saatte gençleşin
Ameliyatsız estetiğin belki de en önemli gelişmelerinden biri de yüz estetiğinde uygulanıyor. Kırışıklık tedavisinde kesin sonuç getiren bu sistemde, hastanın kendi kanından özel bir yöntemle elde edilen Plazmajel’in hastanın yüzüne uygulanması ile kırışıklıklar gideriliyor. Ve yüz daha canlı dolgun ve genç görünüyor.
Plazmajel diğer dolgu maddeleri göz önüne alındığında, hem daha natürel bir sonuç veriyor hem de hastanın kendi kanından elde edildiği için alerji yapması söz konusu olmuyor. Bu sistem yüz ve dudak dışında alın, boyun ve el sırtında da uygulanıyor.  
Plazma jel nedir?
Kısaca plazma jel, kişinin kendi kanından elde edilen çok özel bir jeldir.
Nasıl elde edilir?
Daha genç görünmek isteyen kişinin kanı alınarak özel bazı işlemlerden geçirildikten sonra plazmajel elde edilir. İşlemler tamamen steril şartlar altında yapılır.
Uygulama alanları nerelerdir?
Plazmajel’in yüzünüze enjeksiyonu ile yüzünüzdeki kırışıklıklar giderilir. Yüzünüz daha dolgun daha canlı daha genç görünür. Özellikle dudak ve yanaklarda çok natürel bir gençlik ve yumuşaklık sağlar. Yüz ve dudakların dışında alın, boyun ve el sırtında da başarı ile uygulamaktayım.
Uygulama yaptıracak kişiden ne kadar kan alınıyor?
Kullanılacak bölgeye göre miktar tayin edilerek 10 ila 20 cc arasında kan alınıp plazmajel hazırlanır. Gerekirse rötuşlar için bir miktar fazla hazırlanarak dipfrizde dondurulur ve ihtiyaç olduğunda kullanılır.
Hazır dolgu maddelerine alternatif olması açısından avantajları nelerdir?
Plazmajel’in diğer dolgu maddelerine üstünlüğü kendi kanınızdan elde edildiği için alerji riski yoktur, çok natürel bir sonuç verir. Ayrıca hazır doldu maddelerine nazaran daha yumuşaktır. Ayrıca tüm yüz, boyun ve el sırtında aynı seansta uygulanabilir. Böyle bir dolgu maddesi henüz piyasada yoktur ve bu miktar düşüldüğünde hazır dolgu maddelerine nazaran çok daha ekonomiktir.
Uygulamanın belli bir ömrü var mı?
Sağlanan sonuç 6 ay dayanır, 6 ay sonra tekrarlanabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.