Sevgililer Günü İçin Güzellik Tüyoları

14.02.2014
49
Sevgililer Günü İçin Güzellik Tüyoları

sevgililer-gunu-icin-guzellik-tuyolari14 Şubat Sevgililer Günü’nü heyecanıyla kadının güzelleşme merakı birleştiğinde günün anlamı ikiye katlanır. Kadın Sevgililer Günü’nünde sevdiği erkeğe her zamankinden daha güzel görünmek ister. Peki bu özel güne nasıl hazırlanmak gerekir, minik dokunuşlar güzelleşmek mümkün müdür?

Sema Teker
Kalıcı Makyaj Uzmanı

Her kadın sevdiğine daha güzel , daha çekici ve daha bakımlı görünmek ister. Aşkın heyecanını güzelliğiyle bütünleştirmek için Sevgililer Günü kadın için bir fırsattır. Ufak dokunuşlarla cildinizde bu görünüşü elde etmek ister misiniz?

*Çekici dudaklara sahip olmanın yolu: Kontür

Dudakların çevresine yapılacak ince bir kontür, dudakları daha dolgun gösterir, hatlarını belirginleştirir ve çevresindeki kırışıklıkları kamufle eder. Genellikle doğal dudak renginden yarım ton koyu kontür uygulaması amaca ulaşmak için en iyi seçimdir. Böylece kusurlar örtülürken, doğallığın korunması ve dudakların ruj sürülmediği zamanlarda bile dolgun görünmesi sağlanır. Dudakta renk boşlukları veya yara izi olduğunda, kalıcı makyaj mükemmel bir kamuflaj yaratır. Sevgililer Günü öncesinde yaptıracağınız dudak konturu ve sade parlak bir dudak parlatıcınız ile çekici dudaklara sahip olabilirsiniz.

*Cildinizin ışıltısıyla büyüleyin…

Sevgililer Günü öncesinde maksimum kalıcı sonuçlarla cildinize büyüleyici bir görünüm kazandırmak Obagi Blue Peel yöntemi ile mümkün. Yöntem cildin hasarlı olan tabakalarını etkili bir şekilde soyarak yeniler. Taze, yenilenmiş ve parlak bir cilde kavuşmayı sağlar.

* Serumla gelen güzellik

Cilt, güneşin zararlı ışınlarından ve çevresel koşulların sebep olduğu erken yaşlanma nedenlerinden korumayı hak eder. Yaşlanmanın hafif çizgi ve kırışıklar gibi gözle görülür belirtilerine serbest radikaller olarak bilinen küçücük moleküller sebep olur. Serbest radikaller güneşe çıkıldığında, hava kirliliğinde katlanarak artar. Cilt hücrelerini tahrip ederek, cilde gençlik elastikliğini veren kollajeni parçalar. Bu durumu onaran serum içerikli ürünler ile sağlıklı bir cilde kavuşmak mümkündür.

• Daha sıkı ve elastik bir cilt için kollajen üretimini uyarır.

• Daha eşit bir cilt tonu için parlaklık ve aydınlık verir .

Sevgililer Günü’nden önce kullanmaya başlayacağınız serum ile canlı parlak bir ışıltılı cilde sahip olabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.