Sevgililer Gününde Yeni Bir Başlangıç Nasıl Olur?

Sevgililer Gününde Yeni Bir Başlangıç Nasıl Olur?

2019 yılı Sevgililer Gününde yeni bir başlangıç yapmak için uygun koşullar var. Hem yeni bir aşk hem de uzun süreli ilişkiler için bir yenilenme dönemi. Bu 14 Şubat’ta farklı bir şey yapmaya ne dersiniz? Belki bir çocuk yurduna ya da bir yaşlı bakım evine gidersiniz. Hediyelerinizin, karşılıksız sevginizi göstermenizin bambaşka bir yolunu keşfetseniz nasıl olurdu?

Filiz Yaşar Zorka

Astroloji Uzmanı

14 Şubat Sevgililer Günü başka bir deyişle Saint Valentine Günü. Kökenleri paganizme dayanan bugünde Aziz Valentine Roma’daki yasaya rağmen çiftleri evlendirmiş ve ceza olarak dövülerek öldürülmüştür. 14 Şubat 270’de de gömüldüğü rivayet edilir. İşte bugünün anısına 14 Şubat Sevgililer Günü olarak kutlanır.

14 Şubat Sevgililer Günü aslında kutlanan değil de anılan bir gün. Pahalı hediyeler, şık yemekler belki de sonu gösterişe varacak diğer şeyler. Sevginin parayla ölçüldüğünü gören Aziz Valentine acaba bundan yüzyıllarca önce kendini aşka feda eder miydi?

2019 yılı 14 Şubat gökyüzü haritasında boğa burcunda ilerleyen ve büyüme evresinde olan ayın ikizler burcuna geçişi var.  Uyum ve iletişimin önem kazandığı bir gün olacak 14 Şubat. Aşırıya kaçan zevkler ve lükse düşkünlükler de görülebilir.

Koç Burcu: Koç burçları ve yükselen burcu Koç olanlar için 14 Şubat yeni başlangıçların ve sürpriz gelişmelerin olduğu bir gün. Burçlarında ağırladıkları Uranüs ile yönetici gezegenleri olan Marsın kavuşumu enerjisi yüksek başlangıçları haber veriyor. Marsın Ay ile olan olumlu açısında ise duygusal taşkınlıklar görülebilir. Koç burçları bu 14 Şubat’ta fazlasıyla aktif olacak.

Boğa Burcu: Boğa burçları ve yükselen burcu Boğa olanlar için 14 Şubat yönetici gezegenleri Venüs’ün Satürn ve Plüton’un etkisinde kalması ile biraz daha geleneksel geçecek. Beklentilerini yüksek tutmamalarında fayda var. Yurtdışı seyahat planları ertelenebilir.

İkizler Burcu: İkizler burçları ve yükselen burcu İkizler olanlar için ise duyguların aşırı yoğun yaşanacağı bir sevgililer günü olacak. Yönetici gezegenleri Merkür’ün Balık burcunda olması, İkizleri fazlasıyla hayalperest hale getirmesi mümkün. Arzuların yoğun yaşanacağı bir 14 Şubat İkizler burcunu bekliyor.

Yengeç Burcu: Yengeç burçları ve yükselen burcu Yengeç olanlar için ise 14 Şubat tam bir bağlılık günü olacak. Bu yıl içinde Yengeç burçları ilişkilerinde derinlik, ciddiyet ve bağlılık arayacak. Pek çok bekar Yengeç bugünde evlilik teklifi alabilir ya da partnerlerine evlilik teklifinde bulunabilir.

Aslan Burcu: Aslan burçları ve yükselen burcu Aslan olanlar için ise bu Sevgililer Gününde çok hoş gelişmeler var. Uzun süredir açılamadıkları birinden olumlu sinyaller alabilir, kendilerini uzun süredir izleyen kısmetlerinden de güzel teklifler gelebilir. Evli olan Aslanlar eşleri ile ikinci bir flört dönemi yaşayacaklar.

Başak Burcu: Başak burçları ve yükselen burcu Başak olanlar da bu Sevgililer Gününün romantik kahramanlarından olacak. Eşleri, sevgilileri kendilerine son derece hoşlanacakları hediyeler alacak. Kariyer amaçları konusunda da şanslı olan başaklar, bir güzel hediyeyi de terfi alarak kutlayabilir.

Terazi Burcu: Terazi burçları ve yükselen burcu Terazi olanlar için ise bu Sevgililer Gününde yüksek beklentiler var. Teraziler bu yıl eşleri ya da sevgililerinden gelecek sürprizler ile şımarmak istiyor. Ani seyahatler Terazi burçlarını mutlu edecektir.  Terazi partnerler bu ani sürprizlerinin hoş karşılanacağından, partneri Terazi olanlar ise sıradan kutlamaların tepki ile karşılanacağından haberdar olmalılar.

Akrep Burcu: Akrep burçları ve yükselen burcu Akrep olanlar için ise bu 14 Şubat’ta hem aşırı harcamalar hem de flörtlerinde sonrasından iyileşecek yaralanmalar var. Akrep burçları bu yıl hediye alma işini çok abartmamalılar. 14 Şubat’ta Akreplerin beklentilerinin karşılanamaması da olası.

Yay Burcu: Yay burçları ve yükselen burcu Yay olanlar için ise bu Sevgililer Gününün anlamı aile saadeti. Sevgili Yay’lar 14 Şubat’ı en mutlu kutlayacak burçlardan bir tanesi olacaklar. Bütçelerine dikkat etmeleri önemlidir.

Oğlak Burcu: Oğlak burçları ve yükselen burcu Oğlak olanlar için ise bu 14 Şubat son derece şanslı bir gün olacak. Maddi anlamda rahatlayacak ve kendilerini çok daha huzurlu, uyumlu hissedecekler. Son derece cazibeli bir karşı cins ile ani başlayan aşklar da söz konusu olabilir.

Kova Burcu: Kova burçları ve yükselen burcu Kova olanlar ise Sevgililer Gününde yakın çevrelerinden güzel haberler alacak. Mutluluk bu yıl Kovaların kapısını Sevgililer Gününde çalacak. Romantik başlangıç ve romantik paylaşımlar söz konusu.

Balık Burcu: Balık burçları ve yükselen burcu Balık olanlar için ise evlilik ve ortaklıklar ile ilgili güzel haberler var. Maddi kaynaklarında sürpriz gelişmeler söz konusu. Gelirleri hiç beklemedikleri bir şekilde artabilir. Kariyer ve gelecek planlarında da güzel gelişmeler var. Balıklar için romantik başlangıçlar da söz konusu.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.