Sevgililer Günü’ne Hazır mısınız?

Sevgililer Günü’ne Hazır mısınız?

Sevgilinizle baş başa romantik bir yemek için ne giyeceğinize karar verdiniz. Peki o özel günde taze bir cilt ve parlak saçlarınızla sevgilinizi bir kez daha kendinize aşık etmek istemez misiniz? İşte size basit ama etkili bir kaç yöntem…

Dr. Melike Külahçı

Estetik Medikal Uzman

Sevgililer Günü’nde aşkını tazelemek isteyenler; bu güne toplamda 60 dakikalık 2 ayrı uygulama ile hazırlanabilir. Doğal güzelliği ortaya çıkaracak Quantum Caci ile cilt tazeliğini geri kazanırken, Hair Spa ile saçlar doğal parlaklığına yeniden ulaşır.

Doğal güzelliğinizi ortaya çıkarın

Ameliyatsız yüz gençleştirme yöntemlerinden biri olan Quantum Caci, 25 dakikalık uygulama sonrasında etkisini hemen gösteriyor. Yüz kaslarına hafif elektrik akımı verilmesi esasına dayanan yöntem cildi anında sıkılaştırır, kırışıklıkları azaltır. Yüz kasları diğer kaslar gibi düzenli çalıştırıldığında sıkılaşır. Microlift ile yüz kaslarını çalıştıran işlem kan dolaşımını artırarak cildin rengini düzeltir, gözenekleri sıkılaştırır ve kırışıklıkları azalttır. İşlem, peeling ile kombine edildiğinde etkisi daha da güçleniyor. Tek seans sorasında hemen fark görülebilir.

Sevgilinizi parlak saçlarınızla yeniden büyüleyin

Saçlı deri ve saç kökleri için yoğun tıbbi bakım programı olan Hair Spa, toplamda 30 dakika süren iki aşamadan oluşur. Birinci aşamada saçlı deri gözenekleri ozon buharı ile temizlenerek, gözenekler yağ, kir, boya ve şampuan artıklarından arındırılıyor. İkinci aşamada; vitamin, antioksidan ve dolaşım canlandırıcı bitkisel özler, açılmış gözeneklere masajla yedirilir. Uygulama, düşük frekanslı lazer ile desteklenerek saçın parlaklığı daha da artabilir. İşlemin hemen ardından saçın parlayarak  yumuşar. İşlem özellikle kronik kepeklenme, seboreik dermatit ve egzama gibi hastalıklarda olağanüstü sonuçlar verir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.