Terazi Burcu

04.02.2013
52
Terazi Burcu

Terazi BurcuBu hafta maddi konularda temkinli olmalısınız. Borç vermeyin, borç almayın, kendi dengenizi bulmaya ve maddi ritminizi oturtmaya çalışın. Maddi atılımlarda bulunmak için enerjileriniz çok destekleyici değil, bu yüzden bu haftayı sakin geçirin ve ani kararlar vermeyin.

 

Bu hafta enerjiler aklınıza değişik fikirler gelmesine, yeni projeler üretmenize destekçidir. Yeni buluşlar, ihtiyacınız olan konularda çözümler geliştirebilirsiniz. Zihinsel olarak akıcı bir haftadasınız.

 

Hafta sonuna doğru meraklı ve maceracı tavrınız ortaya çıkar ve kendinizi bir geziye hazırlanırken bulabilirsiniz. Enerjileriniz yüksek ve siz kendinizi dinç hissedeceksiniz. Seyahat planları, dostlarla geçirilecek keyifli zamanlar ve aşk oyunları için oldukça uygun bir hafta sonu diyebiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
Hergün güncellenen haberleri ve birbirinden özel yazarları ile takipçilerine çok özel bir dünyanın kapılarını aralayan SAGLİKVEYASAMDERGİSİ.com.tr, internette dergi standartlarında takipçilerine sağlıklı yaşamın renklerini sunuyor. Sağlıklı Yaşamın Pusulası’ olan www.saglikveyasamdergisi.com.tr sitesi Sağlık & Yaşam Dergisi’nin yazılı basındaki başarısının sanal ortamdaki en büyük destekçisidir.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.