Terazi Burcu

17.12.2012
16
Terazi Burcu

Bu hafta yoğun geçecek gibi görünüyor. Pek çok alanda mücadele etmek zorunda kalacaksınız. Kendinizi güçlü ve ayakta tutmanız için inançlarınızı güçlendirmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Manevi dünyanıza sığınıp, aradığınız gücü orada bulabilirsiniz.

Savaşçı haliniz karşı tarafın gözünü korkutup, sinmesini sağlar. Siz ne kadar hedeflerinize kitlenmiş şekilde yürürseniz, o kadar başarılı olursunuz. Hafta ortasında davranışlarınızın ve duruşunuzun sonuçlarını alacaksınız.

Hafta sonuna doğru biraz yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Kendi içinizde bir yolculuğa çıkmak, kendinizle baş başa kalarak, bir eksi, artı hesabı yapmak istersiniz. Biraz huzur ve temiz havada yürüyüşler iyi gelecektir. 

YAZAR BİLGİSİ
Hergün güncellenen haberleri ve birbirinden özel yazarları ile takipçilerine çok özel bir dünyanın kapılarını aralayan SAGLİKVEYASAMDERGİSİ.com.tr, internette dergi standartlarında takipçilerine sağlıklı yaşamın renklerini sunuyor. Sağlıklı Yaşamın Pusulası’ olan www.saglikveyasamdergisi.com.tr sitesi Sağlık & Yaşam Dergisi’nin yazılı basındaki başarısının sanal ortamdaki en büyük destekçisidir.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.