Venüs Tılsımıyla Aşk Yaşamını Düzenle

Venüs Tılsımıyla Aşk Yaşamını Düzenle

Metropol kadınları ve erkeleri artık aşk hayatını ve ilişkilerini astrologlarla birlikte düzenliyor. Venüs tılsımıyla aşk yaşamınızı düzenlemek ister misiniz?

Su Karakuş
Astroloji Uzmanı

Astrolojinin günümüzde popülerliğini artırdığı şu günlerde “Gezegen Tılsımı” olarak adlandırılan çalışmayla ilişkilerinde sorun yaşayan birçok kişi aşk yaşamına farklı bir boyut kazandırıyor. Venüs tılsımı ile aşk yaşamı düzenlenebilir.

Kişinin doğum sürecinde gerçekleşen gezegen hareketleri bireyin yaşamındaki tüm evrelerde etkilidir. İlişki ve aşk yaşamında gerçekleşen tüm talihsizlikler kader değildir ve kısa süreli bir uygulamayla aşılabilir. İlişki ve aşk yaşamınızı Venüs Tılsımı uygulaması ile düzenlemek ister misiniz?

Gezegen Tılsımı nedir, nasıl uygulanıyor?

Gezegen Tılsımları, Astroloji alanında tarihi oldukça eski olan değerli bilgiler ve modern tekniklerin bir araya getirilmesinden oluşturuldu. Bir bakıma doğum haritasındaki gezegen açılarına sihirli bir dokunuş sağlıyoruz. Bu uygulamalar insan hayatındaki her şeye doğrudan etki eden olumsuzlukların pozitif bir sürece girmesini hızlandırıyor.

Kişinin doğum haritasında belirlenen olumsuz gezegen açıları bireyin hayatı boyunca iş, aşk ve para gibi talihsizlikler yaşamasına ve umutsuzluğa kapılmasına neden olabiliyor.

Gezegen Tılsımı,  uygulamalarında öncelikle uygulamaya katılmak isteyen kişinin doğum haritasına bakılarak o tarihte gökyüzünde oluşan gezegen hareketlerini, konumlarını tespit ediyor ve yönlendirmeyi buna göre yapıyoruz.

Özellikle aşk ve ilişkilerde etkili olan gezegen tılsımı hangisidir?

Astroloji gezegenlerin konumlarına göre ortaya çıkan bir bilim dalıdır. Her gezegen sorun yaratabilir. Bu nedenle her gezegene özgü ayrı çalışmalar yapıyoruz. Aşk ve ilişki dünyamızı etkileyen gezegenlerden birisi Venüs’tür.

Eğer kişinin doğum anında Venüs olumlu bir açı yansıtıyorsa bu kişinin aşk yaşamı ve birliktelikleri daha olumlu bir süreçtedir. Fakat Venüs geri giderken doğduysanız ya da Venüs başka gezegenlerin olumsuz etkisi altına girmişse genelde ilişkilerinizde olumsuzluklar yaşamanız mümkündür. Süregelen ayrılıklar, yanlış seçimler, talihsizlikler bu nedenle yaşanabilir. İlişkilerde yaşanan bu olumsuzlukların yaşanmaması veya düzeltilmesi için Venüs Tılsım uygulaması önerilir.

Bu uygulama kısa sürede etkisini gösteriyor. Yarım saatlik bir seans sonunda kişi kendi aşk hayatına ve ilişkisine daha uyumlu bakıyor.

Uygulama çalışmalarından hemen 2 saat sonra ya da 2 ay gibi bir sürede kişinin aşk yaşamı düzene giriyor. Kendi etkileyiciliğini ortaya koyuyor ve hayatına etki eden tüm baskılardan kurtulabiliyor. Yalnız bu çalışma özel günler ve saatlerde uygulanıyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.