Yay Burcu

21.01.2013
20
Yay Burcu

yay burcuNostaljik bir ruh hali içinde haftaya adım atıyorsunuz. Eski günleri özleyebilir, eski dostlarınızla buluşup, özlediğiniz günleri yad edebilirsiniz. Sizi seven ve kendinizi iyi hissettiğiniz yerlerde ve kişilerle buluşacak ve zaman geçireceksiniz.

Özellikle kadınlar tarafından destek göreceğiniz bir haftadasınız. İş veya özel hayatınızda yanınızda duracak ve desteğini hissedeceğiniz dostluklarınız var. Bu hafta kadınların gücünü yanınızda hissederek, istediğiniz gelişmeleri sağlayabilirsiniz.

Hafta sonuna doğru radikal kararlar alabilirsiniz. Ancak bu kararları uygulamanda önce biraz daha sabırlı olmanızı tavsiye ediyorum. Başka bir şehre taşınmak, evlenmek, çocuk doğurmak gibi hayatınızı derinden etkileyecek kararları almadan önce, uzun uzun düşünmelisiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Hergün güncellenen haberleri ve birbirinden özel yazarları ile takipçilerine çok özel bir dünyanın kapılarını aralayan SAGLİKVEYASAMDERGİSİ.com.tr, internette dergi standartlarında takipçilerine sağlıklı yaşamın renklerini sunuyor. Sağlıklı Yaşamın Pusulası’ olan www.saglikveyasamdergisi.com.tr sitesi Sağlık & Yaşam Dergisi’nin yazılı basındaki başarısının sanal ortamdaki en büyük destekçisidir.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.