Yengeç Burcu

14.01.2013
33
Yengeç Burcu

yengeç burcu

Bu hafta sanki biraz daha ailenizle olmak ihtiyacındasınız. Sevildiğiniz, sıcaklığını hissettiğiniz yerde olmak istiyorsunuz. Evinizde zaman geçirmek, ailenizle iletişim kurmak, sevdiklerinizle sohbet ederek güzel saatler geçirmek ihtiyacınız oldukça derindir.

Evinizde bazı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Odaların düzeninde yenilik, yeni bir eşya almak veya farklı dekorasyonlar uygulamak kendinizi iyi hissetmenize neden olabilir.

Ancak bu hafta dikkat etmeniz gereken şey, maddi konularda biraz daha tutumlu davranmanız gerektiğidir. Para harcarken gerçekten ihtiyacınız olan şeyi alıp almadığınızı kontrol edin. Bu enerjiler bazen ihtiyacınızın çok dışında harcamalar yapmanıza sebep olabilir.

YAZAR BİLGİSİ
Hergün güncellenen haberleri ve birbirinden özel yazarları ile takipçilerine çok özel bir dünyanın kapılarını aralayan SAGLİKVEYASAMDERGİSİ.com.tr, internette dergi standartlarında takipçilerine sağlıklı yaşamın renklerini sunuyor. Sağlıklı Yaşamın Pusulası’ olan www.saglikveyasamdergisi.com.tr sitesi Sağlık & Yaşam Dergisi’nin yazılı basındaki başarısının sanal ortamdaki en büyük destekçisidir.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.