Yıldız Yaralanması

22.11.2012
27
Yıldız Yaralanması

 Perihan Mağden uzun süren suskunluğunu yeni kitabı “Yıldız Yaralanması” ile bozdu. Bugün çıkan kitabın hikayesi, çok ünlü bir şarkıcı olan Yıldız’ın, hayranı Sun’un aniden hayatına girmesi ile keşfedilmeye başlanan sırları ve yaralarının etrafında şekilleniyor.

İlk baskısı 30 bin adet yapılan “Yıldız Yaralanması”nın bir bölümünde şu sözlere yer veriliyor:

Dönmemiş Yıldız. Dönseydi duyar uyanırdı zaten. Beni yaraladı yine, diye düşünüyor. Sonra da yok oldu. O bitmeyen ufak kaçamaklarından birine gitti. Nereye gitti ki? Cengiz Beyle Maldivlere gidiyor yarın! Teo Man, diye geçiriyor içinden, anında içi üşüyor. Tabii ya, onunla olmaya gitti. Cengiz Beyle bir nevi mecburiyetten çıktığı seyahatten önce, hakiki aşkına koştu. Kavuştu. 

Beni niye yaraladın peki? Beni niye hep, habire yaralıyosun? Neyim ben? Kırıp dökeceğin oyuncak bi bebek mi?

Hikmet Hanım’ın saçının kesildiği gece oyuncak demesi geliyor aklına. Haklı işte! Ahçı da haklı, Muhittin de. Onu Yıldıza karşı uyarmakta haklılar. Hıncını benden çıkarıyosun. Annenin sana yaptıklarının, herkesin sana yaptıklarının hıncını, intikamını- aynaya bakarak bağıra bağıra söylüyor bu lafları.Perihan Mağden, kitabının tanıtımına katkıda bulunması amacıyla herhangi bir yere röportaj vermeyecek.

YAZAR BİLGİSİ
Hergün güncellenen haberleri ve birbirinden özel yazarları ile takipçilerine çok özel bir dünyanın kapılarını aralayan SAGLİKVEYASAMDERGİSİ.com.tr, internette dergi standartlarında takipçilerine sağlıklı yaşamın renklerini sunuyor. Sağlıklı Yaşamın Pusulası’ olan www.saglikveyasamdergisi.com.tr sitesi Sağlık & Yaşam Dergisi’nin yazılı basındaki başarısının sanal ortamdaki en büyük destekçisidir.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.