11 Mart Günlük Burç Yorumu

11.03.2015
218
11 Mart Günlük Burç Yorumu

11 Mart Günlük Burç Yorumu
KOÇ Burcu Yorumu:

Gün ortasına kadar hareketli olacak. İşle ilgili konuları içine alan ekstra faaliyetler çıkabilir. Biraz planlı hareket etmekte fayda var. İç dünyanıza yönelik etkiler sizi biraz bunaltabilir. Huzurunuzu kaçırmaya çalışanlara fırsat vermeyin.

BOĞA Burcu Yorumu:

İş hayatının yoğunluğu ya da değişiklikler sizi disiplinli olmaya itiyor. Acelesi olan işleri öne almalısınız. Beklediğiniz parasal destekler gecikebilir. Başkaları için çok özverili davranmanız sizi yorabilir.

İKİZLER Burcu Yorumu:

Çok yakın ilişkide olduğunuz biriyle aşırı etkileşim içindesiniz. İç hesaplaşmalarınızda, arada bir kendinize fazla yükleniyorsunuz ve haksız cezalandırmalarınız oluyor. Özellikle şu sıralar her zamankinden fazla istekli olmanız gereken duygusal konularda kendinizi engellemeniz size zarar verebilir.

YENGEÇ Burcu Yorumu:

Üzerinizde stres yaratan durumlardan uzaklaşmaya çalışın. Gün ortasına kadar sabırlı olmakta fayda var. Uzaklardan biri hayatınıza renk katacak bir şeyler yapması olası bir durum. Farklı kişiler ve yeni haberler eğitim hayatınıza olumlu katkıda bulunabilir.

ASLAN Burcu Yorumu:

Sıradanlaşan işler sizi birtakım değişikliklere götürüyor. Sizin iradeniz dışında ortaya çıkan sonuçlar başınızı ağrıtabilir. Finansal anlaşmalarda artık daha temkinli olmanız gereken bir sürece giriyorsunuz. Kısa vadede borç alacak konularınızda olumlu sonuçlar gelebilir.

BAŞAK Burcu Yorumu:

Son bir hamle ile elinizdeki işleri tamamlamaya çalışın sonradan sıkışabilirsiniz. Evliliğinizle ilgili gelişmeler üzerinde biraz yoğunlaşmalısınız. Daha yapıcı ve paylaşımcı ilişkiler kurmanız söz konusu. Aynı zamanda yeni ortaklıkların öne çıkacağı şanslar sizi harekete geçirecek

TERAZİ Burcu Yorumu:

Gevşeyebileceğiniz konular, değişik hobiler sizi oldukça keyifli zamanlar yaşatabilir. Kendinizi duygusal açıdan özgür hissettiğiniz bu dönem yaratıcılığınız ile dikkat çekiyorsunuz. Ancak gün ortasından sonra günlük işler adına çok şey yapmanız gerekecek.

AKREP Burcu Yorumu:

Kendi iç dünyanız ve özel hayatınız daha öncelikli görünüyor. Bu konuda yaşadığınız keyif verici gelişmelerle moral toplayacaksınız. Fazladan aldığınız sorumluluklar artık geri planda kalacak. Gün ortasından sonra kendinizle barışık olmak, dışadönük koşulların içine yer almak isteyebilirsiniz.

YAY Burcu Yorumu:

Yakın çevrenizin hayatınıza kattığı pek çok şey yaşadınız. Yalnız kalmadığınız son günlerde kardeşlerle ilişkiler size heves getirmiş olabilir. Aynı zamanda pozitif haberler planlarınızda olumlu değişiklikler getirdi. Gün ortasından sonra planlarınız tamamen değişecek

OĞLAK Burcu Yorumu:

Gelir gider dengenizi sarsan konuları aşmış durumdasınız. İş hayatı ve parasal konular gün ortasından sonra yerini yakın çevre ile ilişkilere bırakacak. Zihinsel açıdan kendinizi toparlamak ve eğitim planlarınızı yenilemek gerekecek. Neyse ki hayatın keyifli yanları yeterince mutluluk verici görünüyor.

KOVA Burcu Yorumu:

Bütün dikkatler üzerinizde. Yaptıklarınız ve girişimleriniz üzerinden tatmin sağlamaktasınız. Kendinizi yenilediğiniz bu dönem çok şey başardınız. Gün ortasından sonra daha ciddi planlar üzerinde duracaksınız. Zira para kaynaklarınızı korumak, yeni kazanç yolları aramak önem kazanacak.

Balık Burcu Yorumu:

Gün ortasına kadar kendinizi toplamanız gerek. Çok fazla kısıtlandığınız son günlerde biraz daha fazla düşünme şansı bulmuş olmalısınız. üm enerjinizle burcunuza geçecek Ay’ı karşılamalı, kişisel konularınıza göz atmalısınız. Birtakım belirsizliklere rağmen kendinizi kararlı hissedeceksiniz.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.