3 Seansta 10 Santim İncelin

29.08.2014
41
3 Seansta 10 Santim İncelin

3-seansta-10-santim-incelinNe kadar diyet ve egzersiz yapılırsa yapılsın, karın, bel ile kalçalarda yerleşen inatçı yağlardan çoğu zaman kurtulmak mümkün olmuyor! İşte bu noktada ses dalgalarıyla çalışan ultrashape yöntemi devreye giriyor ve sadece 3 seansta yağları kalıcı olarak yok ederek 7-10 santim incelme sağlıyor!

Dr. Ahmet Günay

Dermatoloji Uzmanı

Fazla kilolardan kurtulmak için diyet ve düzenli olarak egzersiz yapmak şart! Ancak ne kadar uğraşılırsa uğraşılsın, vücutta inatçı bölgesel yağlanmalar olabilir. Özellikle karın, bel ve kalçalarda toplanan yağlar nedeniyle ideal kiloya ulaşılsa bile vücuttaki orantısızlık devam edebilir. Bu sorunların giderilmesi için de dirençli bölgelere yönelik çözümlere ihtiyaç duyulur. Ultrashape yöntemi, ‘inatçı bölgesel yağları’, herhangi bir cerrahi işleme gerek bırakmadan yok ederek, sadece 3 seansta 7-10 santim gibi gözle görülür bir incelme sağlar. Üstelik hiçbir yan etkiye yol açmayan bu yöntemin hemen ardından günlük yaşama dönülebilir!

İnatçı Yağ Hücrelerini Kalıcı Olarak Yok Ediyor

Ultrashape; odaklı ultrasound teknolojisi ile vakum yardımlı radyofrekansın yararlı etkilerinin birleştirilmesiyle oluşturulmuş bir yöntem. Hamileler, hormon bozukluğu olanlar, ciddi karaciğer ile böbrek hastaları dışında herkese uygulanabilir.  Ultrashape cihazı ile yağ kırma yöntemi, ultrasonla böbrek taşı kırma tekniği ile hemen hemen aynı prensibe dayanır. Önce işlem görecek olan bölgeler işaretlenir, ardından kişi yatar pozisyonundayken cihazdaki ses dalgaları, hedeflenen cilt altındaki yağ hücre zarlarına odaklanır. Cihazın başlığı hedeflenen bölgede gezdirilirken oluşan güçlü titreşim, kan damarlarını ve sinirleri zedelemeden, yağ hücrelerini parçalar. İşlem sırasında parçalanarak sıvılaşan yağlar da 2-4 hafta içinde normal vücut metabolizmasında olduğu gibi güvenli bir şekilde vücuttan atılır. Tedavinin etkinliği işlem sonrasındaki 14-28 gün arasında elde edilir.

 3 Seantsa 7-10 Santim İncelme Sağlıyor

Ultrashape ortalama 40-60 dakika süren tek seans sonrasında, karın, bel veya kalça gibi hedeflenen bölgelerde yaklaşık 2-3 santimlik incelme sağlayarak vücudu şekillendirir. İncelme, araları 15-20 gün arasında değişen 3 seanslık işlem sonrasında 7-10 santim gibi oldukça yüksek bir rakama ulaşır. Morarma ve şişme gibi yan etkiler görülmediği için işlemden hemen sonra günlük yaşama dönmek mümkün olabilir.

Bilinçli Beslenmeli, Bol Egzersiz Yapmalı!

Ultrashape seansları sırasında düşük yağlı, rafine karbonhidratlı yiyeceklerden kaçınılması, yeterli ve dengeli beslenilmesi önerilir. Ayrıca tatlılardan, yağlı yiyeceklerden, şeker ile beyaz undan ve alkolden uzak durulması istenir. Günde en az 20-30 dakika egzersiz yapmak da metabolizmayı hızlandırarak yağların vücuttan daha hızlı atılmasını sağlanır.

Pek Çok Avantajı Var!

  • İşlem için ön hazırlık gerekmiyor,
  • Hiçbir yan etkisi yok,
  • İşlem sırasında ağrı duyulmuyor,
  • Vücut içine herhangi bir cihaz yerleştirilmiyor, tamamen dışarıdan uygulanıyor,
  • Uygulama bilgisayar sistemiyle programlanıyor ve bu sayede yağlar orantılı olarak parçalanıyor,
  • İşlem yapıldıktan hemen sonra günlük yaşama dönülebiliyor
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.