Akrep Burcu

03.12.2012
28
Akrep Burcu

Bu hafta önemli bazı enerjilere sahipsiniz. İş hayatınızda kendinizi göstermek ve rakipleriniz arasında sıyrılmak zorunda kalabilirsiniz. Elinizde olan bütün fikir ve projeleri ortaya dökme zamanı gelmiş demektir. Kendinize destek bulabileceksiniz.

Bu haftanın bir önemli enerjisi ise, aşk hayatınızda oluşacak bazı değişimler olabilir. Ani bir evlilik kararı veya ilişkiniz yoksa, aniden karşınıza çıkabilecek bir aşka hazır olun.

Bu hafta neredeyse her konuda şansı yakalamış durumdasınız. Ancak bunu iyi değerlendirmeniz ve karşınıza çıkan fırsatları görebilmeniz gerekir. Bazı ilişkiler, bazı durumlar sizin için büyük önem kazanacak olayların düğüm noktası gibi olacaktır. Atik ve dikkatli olmanız gereken bir haftadasınız.

YAZAR BİLGİSİ
Hergün güncellenen haberleri ve birbirinden özel yazarları ile takipçilerine çok özel bir dünyanın kapılarını aralayan SAGLİKVEYASAMDERGİSİ.com.tr, internette dergi standartlarında takipçilerine sağlıklı yaşamın renklerini sunuyor. Sağlıklı Yaşamın Pusulası’ olan www.saglikveyasamdergisi.com.tr sitesi Sağlık & Yaşam Dergisi’nin yazılı basındaki başarısının sanal ortamdaki en büyük destekçisidir.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.