Akrep Burcu

07.01.2013
27
Akrep Burcu

Bu hafta enerjileriniz, kendinize odaklanmanız ve kendinizle ilgilenmeniz için sizi duygularınıza yönlendirebilir. Sanki duygu denizine girmişsiniz gibi, bütün hafta farklı duyguların içinde sürüklenebilirsiniz. Enerjileriniz oldukça sert görünebilir ancak hafta ortasında biraz daha dengeli olacaktır.

Bu hafta havada tuhaf bir elektrik var. Ruhunuzda oluşacak gelgitlerin sebebini siz de anlayamayabilirsiniz. Biraz daha farkındalık ve kendini yönetme becerisini geliştireceğiniz bir haftaya adım atıyorsunuz. İçsel korkularınız ve güvensiz olduğunuz alanlar su yüzüne çıkabilir.
Eğer iç durumunuzu zenginleştirerek, kendinizi pozitif olmaya ve daha güzel olayları düşünmeye yönlendirebilirseniz, hafta sonu bunun ödülünü alacaksınız.

YAZAR BİLGİSİ
Hergün güncellenen haberleri ve birbirinden özel yazarları ile takipçilerine çok özel bir dünyanın kapılarını aralayan SAGLİKVEYASAMDERGİSİ.com.tr, internette dergi standartlarında takipçilerine sağlıklı yaşamın renklerini sunuyor. Sağlıklı Yaşamın Pusulası’ olan www.saglikveyasamdergisi.com.tr sitesi Sağlık & Yaşam Dergisi’nin yazılı basındaki başarısının sanal ortamdaki en büyük destekçisidir.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.