Bölgesel İncelme Zamanı

Bölgesel İncelme Zamanı

Bölgesel incelme zamanı ilkbahar aylarıdır. Eğer sizde hayalinizdeki vücuda bir an önce kavuşmak istiyorsanız “Soğuk Lipoliz” tedavisi hayalinizi gerçeğe dönüştürüyor.

Op. Dr. Bülent Cihantimur
Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı

Bölgesel incelmede uygulanan yöntemlerden daha farklı ve gelişmiş olan “Soğuk Lipoliz” yöntemidir. Vücutta olağan dışı yağ birikimi olan bölgelerdeki yağları, belirli dereceye kadar etraftaki diğer dokulara zarar vermeden soğutarak ve vakum yapıyor.

“Soğuk Lipoliz” tedavisi ile artık fazla kilolardan kurtulmanın imkânsız değil… bArdından zarlarını eritip vücudun çöpçü hücreleri olan makrofajlar tarafından emilerek yok edilmesini sağlayıp, vücudu şekillendiriyor.

Gayet kolay bir uygulama şekli olan “Soğuk Lipoliz” tedavisi esnasında işlerinizi bilgisayardan takip etmeye devam edebilir, film izleyebilir, telefonda konuşabilir, kitap okuyabilirsiniz. Uygulamadan hemen sonra normal hayatınıza döndüğünüz ve uygulandığı bölgeye vakum yaparak herhangi bir acı ya da ağrı duymanıza asla neden olmadan, yağ hücrelerinin parçalanıp vücuttan atılmasını sağlayan “Soğuk Lipoliz” tedavisi 2 – 3 hafta ara ile 4 seans uygulanıyor.

Özellikle üst ve alt karın bölgeleri, bel yan yağları, sırt bölgeleri, basenler, iç bacaklarda çok başarılı sonuçlar veren “Soğuk Lipoliz” tedavisi ile 2-4 cm. arasında bölgesel incelme sağlanabiliyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.