Bu Ay Yıldızlar AŞK’la Dans Ediyor…

Bu Ay Yıldızlar AŞK’la Dans Ediyor…

8 Ağustos Pazar günü Aslan burcunda yeni ay yaşayacağız. Yeni ay; yeni başlangıçların, yeni umutların, gelişmelerin zamanı demek. Bu yeni aya bir de Venüs’ün olumlu etkisi eklenecek ki, işte burada kelimenin tam anlamı ile ‘’Anla beni yaz aşkım’’ halinden ‘’Sokul bana yaz aşkım’’ haline geçişi deneyimleyeceğiz. 

Filiz Yaşar Zorka

Astroloji Uzmanı

Başlamam, biteceğini bile bile bu aşka başlamam

Ne seni ne kendimi ateşe atamam

Anla beni yaz aşkım

Aslan burcunun yönetici gezeni güneş, elementi de altındır. Doğasında gösteriş olan aslan burçları için ‘kraliyet burcu’da denir. 

Ağustos ayı içinde her bir burç, kendisini kraliyet ailesi üyesi gibi hissettirecek deneyimler yaşamaya hazırlıklı olmalı. Tabii ki bu deneyimler içinde sorumlulukları da ihmal etmemek gereklidir. 

Ağustos’taki yeni ayın Türkiye için önemine gelecek olursak, halkın refahını ilgilendiren konular fazlası ile gündemde olacak. Kredi, kredi notları ile ilgili gelişmeler gündeme gelebilir. Aslan altın elementi ile ilişkili olduğu için altın borsalarında dalgalanmalar görülebilir. Altına verilen değer artabilir. 

Ağustos ayının ikinci yarısından sonra Başak burcuna geçecek olan güneş ise bizi hastalıklara karşı son derece dikkatli olmamız konusunda uyarıyor. Sağlık konuları daha da fazla önem kazanabilir. Kısmi yasaklamalar gündeme gelebilir. Halk sağlığını ilgilendiren konularda ciddi tedbirler gerekebilir. 

Aslında bu yazımı tamamen aşka ithafen yazmıştım ancak yıldızların diline kulak verince bu önemli gelişmeler hakkında da bilgilendirme yapmak istedim. 

Tekrar aşka dönecek olursak, Aslan burçları zaman zaman kibre kapılabilir. Onlar her zaman haklıdır. Bazen bu aşırı gurur ve göz önünde olma çabası, ilişkiyi başkalarının göz önünde yaşama ve sürekli onay alma durumuna dönüşebilir. Bu dönemde pek çok kişi sosyal medyadan aşk pozları verse bile bu pozlar son derece de aldatıcı olabilir. Ağustos ayında başlayacak aşklar için saman alevi aşkı demek mümkündür. Hali hazırda ilişkisi olanlar için ise ağustos ayı yeniden flört ve aşk tazeleme ayı olacaktır. 

Koç Burcu: Yeni ayın aşktaki en şanslı burcu sizsiniz. Flörtler, yeni başlangıçlar, yeni arkadaşlar, evcil hayvanlar, çocuklar ve hayattan zevk aldığınız her şeyin tadını çıkartın. 

Boğa Burcu: Aile, kökler, ev, hayatta dayanak bulduğunuz her yer. Bu dönemde sevgili Boğalar eğer yaz aşkı ile karşılaşacak olursa, bu kesinlikle kalıcı bir aşk olacak. Evlilik kararı alabilir ya da ev alma ile ilgili girişimlerde bulunabilirler. 

İkizler Burcu: Bu ağustos ayında sevgili İkizler burçları için aşk çok yakınlarda olacak. Uzun zamandır süren arkadaşlık ilişkileri aşka dönüşebilir. İlkokul, ortaokul arkadaşları ile karşılaşmalar yeni bir aşkın filizlerini yeşertebilir. Çok yakın çevreye taşınacak olan kişiler ile de romantik yakınlaşmalar gerçekleşebilir. 

Yengeç Burcu: Bu ağustos ayının maddi konulardaki en şanslı burcu Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar. Ellerine birden güzel paralar geçecek. Lütfen bunu iyi değerlendirsinler. Akıllı yatırımlar yaparak refahlarını artırmaları mümkün. 

Aslan Burcu: Bütün gözler üzerinizde, yazın en sıcak günlerinde ihtişamınız göklerde. Sizin için 2021-2022 Ağustos ayı arası yaşanacakların bir ön gösterimi gibi bir ay. Tadını çıkarın. 

Başak Burcu: Sevgili Başaklar, analitik maharet ve incelikli düşünceleriniz bu ağustos ayında sizi diğer burçlardan biraz daha ayırarak içe dönmenize neden olabilir. Eski aşklarınızın muhasebesini yapabilirsiniz. 

Terazi Burcu: Bu yeni ayın bir diğer ışıldayan burcu da sizsiniz sevgili Teraziler. Bu dönemde çok fazla göz önünde olacaksınız. Hayır işleri ve sosyal yardımlaşmalar sizin için önem kazanacak. Arkadaşlık ortamlarında ise daha çok organizasyon ve arabuluculuk yetenekleriniz ile ön planda olacaksınız. 

Akrep Burcu: Sevgili Akrep ve yükseleni Akrep olanlar, sizin için kariyer sıçraması bu ağustos ayında gerçekleşecek. Önemli bir iş teklifi alabilir ya da ayın ikinci haftasında yeni ve parlak bir işe başlayabilirsiniz. Geliriniz artacak ve buna bağlı olarak da eve yatırım yapmak için fırsatlarla karşılaşacaksınız. 

Yay Burcu: Sevgili Yay burçları da bu yeni aydan son derece olumlu etkilenecek olan burçlardan. Uzak yolculuklar yapabilirler. Yüksek öğrenim ile ilgili konular gündeme gelebilir. Yurtdışına yerleşmek için teklif alabilirsiniz. Çocukların yurtdışı eğitim için bursları olabilir. 

Oğlak Burcu: Oğlak ve yükselen burcu Oğlak olanlar için ise bu yeni ay biraz daha içe dönük bir yeni ay olacak. Miras konuları gündeme gelebilir. Eş ya da ortağın maddi durumunda değişiklikler olabilir. Bu yeni ay ketum Oğlakların bastırdığı ihtiraslı duygularının açığa çıkmasını sağlayabilir. 

Kova Burcu: Sevgili Kovalar, sizin için bu yaz aşkı kelimenin tam anlamıyla evlilik demek. İşler birden ciddileşebilir ve siz kendinizi bir anda evliler kervanında bulabilirsiniz. Hali hazırda bir ilişkiniz yoksa da dikkat etmenizde fayda var. Yıldırım aşkı ve yıldırım nikahı sizin için geçerli olabilir. 

Balık Burcu: Sevgili Balıklar, iş hayatınız, hizmet ettikleriniz ve size hizmet edenlerde olumlu değişiklikler var. Çalışma ortamınızda güzel gelişmeler olacak. Uyum ve ahenk içinde sevdiğiniz işi yapabilir ve yeni bir işe başlayabilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermelisiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.