Burcunuzu Neler Bekliyor?

02.01.2014
117
Burcunuzu Neler Bekliyor?

Burcunuzu yeni yılda neler bekliyor, merak ediyor musunuz? Yeni umutlar, yeni başlangıçlar… Umutlarımız, beklentilerimiz. Daha fazla maddi imkan, daha fazla aşk, sağlıklı, mutlu ve güzel günler. Daha konforlu bir hayat.

Filiz Yaşar Zorka

Astroloji Uzmanı

Burcunuzu yeni yıl ile birlikte neler bekliyor? Oğlak burcunda meydana gelen güçlü gezegensel etkiler, başta oğlaklar olmak üzere pek çok burcu derinden etkileyecek, karşı konulamaz bir değişim ve dönüşümü yaşayacak.

Hem zihin hem de ruh olarak 2014 yılı içinde daha farklı bir bakış açısına sahip olacaklar.

Koç Burcu: 2014 yılının ilk ayında koç burçlarını kariyer ile ilgili konularda sürpriz değişim ve gelişmeler beklerken iş hayatlarında bir süredir hissettikleri gerilim doruğa ulaşıyor. İlişkilerinde ise karşılıklı güç mücadelesi içinde kendilerini bulabilirler. Bir anlamda koç burçlarının gücü ikili ilişkilerindeki dengeyi sağlayabilme kapasiteleri ile ölçülüyor. Koç burçları bilinçaltından gelen kafa karışıklıklarına oldukça yatkın olacakları bir dönemdeler. Hayati kararlarını biraz bekletmeli daha sakin ve soğukkanlı davranarak olayları kontrol edebilirler. Ayın sonlarına doğru bekar koçlar, hayat arkadaşları ile tanışabilir, evli olanlara ise sürpriz bebek haberleri gelebilir.

Boğa Burcu: 2014 yılının ilk ayında boğa burçları yurtdışı eğitim ve seyahat olanakları ile karşılaşabilir. Mülk edinme ve kalıcı işler yapma duyguları yüksek olacak. Uzaklardaki yakınlarından haber alabilir, yarım kalan eğitimleri varsa, ocak ayının ilk yarısı bunu tamamlamak için boğa burcuna son derece şanslı fırsatlar sunmaktadır. Boğa burçları ocak ayını çok çalışarak geçirerek sağlıklarını riske atabilir, bu konuda dikkatli olmaları gerekir. Para akışı ile ilgili konular gündeme gelebilir. Kalıcı ilişki ve ortaklıkların temelini atabilir, kardeşler ve yakın çevre ile ilgili hoş sürprizler olabilir.

İkizler Burcu: 2014 yılının ilk ayında ikizler burcu, duyguları ile ilgili değişim sürecinde olacaklar. Aşk ilişkileri duygularının değişiminde önemli rol oynayacak. Kariyerleri için bekledikleri terfileri ya da olumlu gelişmeleri bir süre erteleyebilirler. Özellikle iş hayatında kafa karışıklıklarına karşı dikkatli olmaları gerekir. Aşırı harcamaya kaçmamaları önemlidir. Ayın ortalarına doğru, aşk hayatlarında çok hoş sürprizlere hazırlıklı olsunlar. Cazibeleri ile baş döndürecekleri eğlenceli ortamlar içerisinde olacaklar.

Yengeç Burcu: 2014 yılının en şanslı burçlarından biri olan yengeç burçları, ortaklık ve evlilik konusunda radikal kararlar alabilirler. Var olan ilişkileri git gide daha da ciddi bir boyut kazanabilir. Yine de özellikle ikili ilişkilerde ani sonlanmalara karşı da hazırlıklı olmaları gerekir. İş hayatında ise sürpriz terfiler ve teklifler alabilirler. Kariyerlerinde ani değişiklikler meydana gelebilir. Yengeç burçları bu dönem kilo almaya meyilli olacaklar, diyet ve egzersize dikkat etmeleri gerekir.

Aslan Burcu: 2014 yılının ocak ayında, aslan burçları için göz önünde olma, ön plana çıkma, ün ve şöhret temaları ön plana çıkıyor. Aslan burçları bunu sağlamak için çok çalışarak sağlıklarını riske de atabilir. Bu konuya karşı dikkatli olmaları gerekir. Evli aslanlar çocuk sahibi olabilir. Özellikle bebek sahibi olmak isteyen aslan burcundaki kadınlar için 12 ocak haftası dikkate almaları gereken bir dönem. Resmi evraklara imza atacakları zaman kafa karışıklıklarına karşı dikkatli olmaları gerekir.

Başak Burcu: 2014 ocak ayı başak burçları için hobileri, hayattan keyif aldıkları konular, flörtler açısından oldukça şanslı bir dönem. İş hayatlarında da son derece popüler olacaklar.  Bu popülerlik beraberinde çekememezlik de getirebilir. Özellikle bu konuda yakın çevrelerine karşı son derece dikkatli olmaları gerekir. Para harcama konusunda yine bu ay içinde özgüvenleri çok yüksek olacağı için fazla harcamalara dikkat etmeleri gerekir.

Terazi Burcu: Ocak ayı içinde terazi burçları kendilerini maddi açıdan kısıtlanmış hissedecekler. Bu durum ikili ilişkilerine de olumsuz yansıyabilir. Denge, uyum ve ahenk içinde olmaktan haz duyan terazi burcu kendini hiç istemediği güç çatışmalarının içinde bulabilir. Bu durumda hisleri ona yol gösterici olacaktır. Yakın çevre ile ilgili önemli konular gündeme gelebilir. Bu ay içinde terazi burcu, keskin zekası ile pek çok kişiyi büyüleyecektir.

Akrep Burcu: 2014 ocak ayı içinde akrep burçları kariyerleri ile ilgili hiç olmadığı kadar hırslı olacaklar. Üsleri ile güç mücadelesi içine girebilirler. Bu durumda sağduyularını koruyarak öfke krizine kapılmamaları gereklidir. Aşk hayatında, evli akrepler için eşleri ile yeniden aşk tazeleyecek ve flört etmenin keyfini çıkaracaklar. Bekar akrepleri ise romantik gelişmeler beklemekte.

Yay Burcu: Ocak ayının para konusundaki en şanslı burçlarından birisi de yaylar. Beklemedikleri kaynaklardan sürpriz gelirler elde edebililer. Yeteneklerini son derece verimli bir şekilde değerlendirecekler. İş hayatlarında olumlu gelişmeler var. Aile ile ilgili konularda biraz daha özverili davranmaları gerekebilir. Evli ya da bekar tüm yaylar için aşk hayatlarında hoş sürprizler var.

Oğlak Burcu: Bu yıl oğlaklar için değişim, dönüşüm kaçınılmaz olacak. Ocak ayı başında oğlak burcunda meydana gelecek güçlü gezegensel etkiler, bu burçta doğan ve yükseleni oğlak olan herkesi önemli derecede etkileyecek. Duyguları, düşünceleri, aşk ve iş hayatları bu değişimden etkilenecek. Yönetici gezegeni satürnün disiplini ile yoğrulmuş olan oğlak burçları, uzun zamandır yaşadıkları kısıtlanma ve olumsuzluklardan ocak ayı ile birlikte kurtulmaya başlayacaklar. Özellikle bir ocak gecesi oğlak burçları için yeni hedefler belirleme ve hedeflerine kolaylıkla ulaşmayı da beraberinde getirecek.

Kova Burcu: Kova burcu 2014 yılının ocak ayı ile birlikte kelimenin tam anlamı ile bir bilinçaltı temizliğine girişecek. Daha önce yüzleşmekten kaçındıkları tüm sorunlar 2014 yılında birer birer çözümlenecek. Kova burçları 2014 yılı içinde kendi güçlerinin, gizli kalmış yeteneklerinin farkında olacaklar. Bu yetenekleri etkili bir şekilde kullanacaklar. Özellikle iş hayatlarında sorumlulukları artabilir. Karar veren, kural koyan ve bunları uygulayan konumda olacaklar.

Balık Burcu: 2014 yılının ilk ayında, bekar balıklar için mutlu gelişmeler var. Evlenebilir ya da evlilik için ciddi kararlar alabilirler. Yakın çevrelerinde, toplum içinde söz ve statü sahibi olacaklar. Para harcama konusunda dikkatli olmaları gerekir, bu durum kaynaklarını aşırı tüketmelerine neden olabilir. Yurtdışı bağlantılar, yüksek öğrenim konuları hayatlarına girebilir.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.