Eylül 2020 Astroloji

29.08.2020
248
Eylül 2020 Astroloji

 

Venüsyen Haller

Aşkı görecek halimiz mi kaldı ki derken, sevgili Zühremiz (Venüs) Yengeç, Eylül ayının ilk haftasında ise Aslan burcuna geçiş yapacak. Başta tabii ki Aslan ve Yengeç burçları bu olumlu transitten etkilenecek. Kova ve Oğlak da bu transitin etkilerini hissedecek diğer burçlardan olacak.

Filiz Yaşar Zorka

Astroloji Uzmanı

Tam sevgiden, canlı ve ateşli bir tutkuya geçiş… Venüs’ün Yengeç’ten Aslan burcuna transiti…

Venüs gezegeni astrolojide genç kız olarak ifade edilir; dişiliğin sembolü ile aynıdır. Sevmek ve sevilmek ile ilişkilendirilir. Sanat ve aşktır. Venüsyen haller hepimizi önce tatlı tatlı sarıp sarmalayacak ardında da bizlere tutkularımızı keşfetmemizi öğretecek.

Bu sırada sevgili Uranüs gezegeni de Boğa burcunda yaklaşık bir yıl sürecek geri hareketine başlıyor. Geri hareketteki gezegenler enerjilerini tam gösteremeseler de tıpkı bir zembereğin kurulması gibidir. Gezegen hareketi normale döndüğünde bu enerji zemberekten boşalmış gibi üzerimize akar. Uranüs’ün Boğa burcunda düşük pozisyonda iken dikkat edimesi gereken temalar öncelikle teknoloji, iletişim, bilim gibi konular olmakla birlikte, kendi özgürlüğünü kazanmak için alacağı riskleri de ifade etmektedir. Burçlara göre Venüs ve Uranüs ile ilgili yorumlarımı da aşağıda bulabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.