Fazla Kilolara 4 Koldan Çözüm

24.05.2015
131
Fazla Kilolara 4 Koldan Çözüm

Teknolojinin geldiği en son nokta olan 4. boyut yöntemi; fazla kilo, göbek yağı ve sarkma sorunlarına karşı, vücut şekillendirmede, zayıflama ve sıkılaşmada ameliyat seçeneğini ortadan kaldırıyor. 

Meltem Şarkışlalı

Zayıflama ve Güzellik Koçu

Vücudun her tabakasına verilen ısı sayesinde tek seansta 8 santimlik incelme ile bir beden zayıflama sağlayan yöntem, estetik uygulamalarında yeni bir dönemin habercisi niteliğinde…Birçok yöntemi denemiş olmasına rağmen özellikle göbek, basen ve bel bölgesindeki yerleşmiş kilolarından kurtulamayanlar için en etkili çözüm olan liposaction operasyonlarının yerini teknolojinin geldiği son nokta olan 4. Boyut yöntemi aldı.

Japonya’dan sonra Amerika’da kullanımı yaygınlaşan ilk seans ile özellikle göbek bölgesindeki yağlanmaları ve sarkmaları gidererek bir beden incelme ve toparlanma sağlayan‘4D Lift Yöntemi’şimdi; Türkiye’de uygulanmaya başladı.

Yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte kadınların ve erkeklerin korkulu rüyası olan kol, bacak ve özellikle göbek ve basen bölgesindeki yağlar, fazla kilolar ve sarkmalar artık sorun olmayacak. Tüm dünyada giderek yaygınlaşan

FDA onaylı 4D Lift Yöntemi sayesinde uygulama öncesi dar gelen giysilerde bile bollaşma etkisi sunan bu benzersiz yöntem, şimdi Türkiye’de de uygulanmaya başladı. Bu yöntemle kadın ve erkekler; hem yerleşmiş bölgesel kilolarından kurtulacak hem de deniz sezonuna korkusuzca girebilecek.

4D Teknolojisi Nasıl Uygulanıyor?

60 dakikalık ilk seansında acısız ve hasarsız olarak bir beden incelme ve toparlanma sağlayan 4. boyut yöntemi kalıcı çözümler üretiyor. Manyetik alan etkisiyle 50 derecelik yakmayan ısı enerjisi sayesinde istenilen bölgedeki yağ hücrelerini yok edip cilt dokusunu gençleştirip sıkılaştırıyor. Birçok yöntemi denemesine rağmen yerleşmiş bölgesel kilolarından kurtulamayan, yaş ve kilo alıp veremeye bağlı olarak kol, bacak, karın gibi bölgelerde sarkma ve cilt dokusunda bozulma sorunu yaşayanların bu yöntem sayesinde uyurken bile zayıflayabilir.

Ülkemizde de birçok ünlü ismin göbek yağlarından, bölgesel kilolarından ve cilt dokusundaki sarkmalardan kurtulmak için 4 Boyutlu zayıflama ve vücut şekillendirme yöntemini tercih ediyor.

Sarkmalara 4 Koldan Müdahale…

Kadınlar kadar erkekler de başarıyla uygulanan yöntem; özellikle göbek ve basen bölgesindeki fazla ve inatçı yağlardan kurtulmak isteyenler, kilo alıp vermeye bağlı iç bacak ve kollardaki elastikiyeti geri kazandırıyor. Böylece; 4D lift teknolojisiyle, vücudunuzu gerginleştirip, tek seansta incelmek mümkün oluyor. Multi-Polar radyo frekansıyla, elektro manyetik titreşimli alan teknolojisiyle, gerçek zamanlı termal geri bildirimle birleştirilip kullanılan bu uygulama, bölgeye göre yaklaşık 30-40 dakika sürüyor.

Selülitlere Tek Seansta Çözüm…

Yöntemin bir diğer özelliği ise vücudu ameliyatsız şekillendirmesi ve kadınların korkulu rüyası olan selülitlere tek seansta çözüm üretmesi. Aynı zamanda göbeği eriten ve düzleştiren bu yöntemle kollar da gerginleşiyor. Sarkmalardan ve inatçı yağlardan kurtulmak için 10 seans yeterli. Yüz için minimum 6, boyun için 8, vücut içinse 10 seansın yeterli. Uygulama tüm cilt tiplerinde yüzde yüz güvenli, ağrısız şekilde yapılabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.