Frekanslı Hacamat Devri

Frekanslı Hacamat Devri

Kupa (hacamat) ile frekans tedavisi biorezonans bir arada kullanılmaya başlandı. Yöntemle 70’i aşkın hastalık ile birlikte vücuda giren yabancı ajanların yol açtığı kirliliğin vücuttan atılımını sağlanır.

Dr. Sinan Akkurt

Biorezonans Uzmanı

Frekanslı hacamat, kupa tedavisini biorezonansa özel bir tarama ve tespit edilen rahatsızlıkların anti-frekanslarla giderilmesi yoluyla destekler.

Tedavide insan vücudunun yaydığı çok düşük ölçekli frekanslara en yakın seviyede frekanslar kullanılarak daha etkili sonuç alınabilir. Kupa tedavisi, halk arasında hacamat olarak anılır. Sağlığın korunması ya da hastalıkların tedavisi için vücudun çeşitli yerlerine kupa kapatılması yoluyla gerçekleştirilen hacamattan 70’ten fazla hastalığın tedavisinde yararlanılabilir. Frekanslı hacamat ile vücuttan toksin ve serbest radikallerin atılımının yanı sıra biorezonansa özel testle vücutta hastalığa yol açan 6400 farklı maddenin taraması ve hastalıkların anti-frekanslarının vücuda yüklenmesi yoluyla tedavisi yapılabilir..  Hiçbir yan etki göstermeyen frekanslı hacamattan önleyici tedavilerin yanı sıra fıtık, migren, romatizmal hastalıklar ve tüm ağrılı hastalıkların tedavisinde etkin sonuçlar alınabilir. Frekanslı hacamat uygulamasında düşük şiddette titreşimler kullanılarak vücudun frekanslar en yakın seviyeye ulaşılabilir. Kupa tedavisinin de, biorezonans tedavisi de mutlaka tıp doktoru kontrolunda gerçekleştirilmesi gerekir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.