Geçmişin İzlerini Silerek Gençleşmek Mümkün…

Geçmişin İzlerini Silerek Gençleşmek Mümkün…

Yüzümüzde oluşan sarkmalardan ve kırışıklıklardan kurtulmak, cildin elastikiyetini ve sağlıklı görünümünü geri kazandırmak artık çok daha kolay.  Biodermogenesi geçmişin izlerini düzeltirken cilt kalitesini arttıran son derece etkili bir yöntem.

Dr. Erçin Özüntürk

Dermatolog

Biodermogenesi yöntemi; vücudun ısıl veya mekaniksel hasara uğramasına imkân vermeden, bio-rejenerasyon yani kendince yapılanmasını sağlayan, cilt kusurlarının iyileştirilmesinde etkili ve hızlı dönüşü veren, dermotolojik tedavilerde son yılların önemli teknolojik sistemlerinden biridir.

Kolajen ve elastin ciddi oranda artar; bu artış cildi sıkılaştırır, gerer ve toparlar. Bu sayede yüzümüz daha şekilli bir hal almaktadır. Yılların ilerlemesiyle cilt sarkması ve gevşeklik vücudun birçok bölgesinde olduğu gibi yüzümüzde belirginleşmektedir. Biodermogenesi yaşlanma-çevre faktörleri-hızlı kilo alıp verme gibi etmenler ile birlikte, cildin elastikiyet ve kolajen yapısının bozulmasına karşı olarak kullanabilecek etkili yöntemlerden biridir.

İlk seansta gençleşme başlıyor

Biodermogenesi tamamen ağrısız ve acısız bir uygulama olup 5 seanstan oluşmaktadır. Günlük yaşantınızı etkileyen veya bilinen hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Haftada bir veya iki kez uygulanabilen bu yöntem uygulanırken son derece rahatlatıcıdır. İlk seansından itibaren cilt kalitesindeki değişim gözlenebilmektedir. Seanslar ilerledikçe yeni kollajen ve elastin artışı ile cilt daha gergin ve genç bir görünüm halini alır. En önemli özellikleri arasında cildin nem oranını arttırması, cildin ph seviyesini ve aşırı sebum salgılanmasını düzenleyerek gözle görülür seviyede cildin kalitesini iyileştirmesidir. Seans yüz, boyun ve dekolte bölgelerine uygulanabilmektedir. 5 seanslık anti aging uygulamasından sonra uygulama yaptıranların büyük çoğunluğu ayda bir tek seans uygulayarak yöntemin etkisini kalıcı hale dönüştürebilir. Anti-aging uygulamasına ilave olarak Biodermogenesi yöntemini vücut sıkılaştırma, selülit, cilt çatlakları, yanık, skarların iyileştirilmesinde de kullanmakta, son derece başarılı ve yüz güldürücü sonuçlar alınmaktadır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.