Kainatın Şifreleri Çözülüyor

Kainatın Şifreleri Çözülüyor

İnsanoğlu gökyüzünü hep merak etmiştir. Peki yıldızların diliyle geleceğin şifrelerini çözülür mü? “Dünya, ülkemiz  nereye gidiyor, gelecekte ülkemizi neler bekliyor, ekonomide ve günlük hayatta hangi değişiklikler yaşanacak?” geliyor. Tüm bu ve daha fazla sorunun cevabını ‘Kainat Sensin’ adlı kitabımda gökyüzünden dünyamıza ışık tutarak yanıtlamaya çalıştım.

Astroloji Uzmanı Zeynep Değirmencioğlu

Astrolojik yorumlar kehanet içermez. Güneş sisteminde önceleri ağır ağır son iki yılda ise akıl almayacak kadar hızlı bir şekilde Herkül Takımyıldızı’na doğru kayıyor. Bu kaymanın etkisi hem galaksimizi hem de bizleri yeni bir çağa ‘Altın Çağa’ hazırlamakta. En son 2002 yılından itibaren ‘ışık çocukları’ dünyamıza doğmaya başladılar. Henüz büyüme aşamasındalar. Kova Çağı’nı yaşama yerleştirecek bilgi donanımına sahip olanlar bu çocuklar, bu yeni nesil olgunlaşan ebeveynlerini de yeni yaşam biçimine hazırlıyor.

Dünya Dışı Varlıklarla Temas  Kurulacak

Akrep burcundaki Türkiye’nin 2026 yılında Uranüs’ün enerjisi ile hem ülkemizde hem Amerika ve Orta Avrupa ülkelerinde ciddi terör eylemlerinin görülebilir. Dünya dışı varlıklarla temas kurulacak. AB, NATO gibi uluslar arası kuruluşların da yeniden yapılanmak üzere işlevleri bitecek. 2033 yılında Türkiye, neredeyse tüm dünyanın merkezi olmaya aday olacak. Bu tırmanıştaki en önemli etken gençliğin kıvrak ve buluşçu zekasıyla ortaya çıkacak yenilikler olacak. Yer altı zenginliklerinin ortaya çıkması şaşırtıcı bir biçimde dünyayı aydınlatacak bir ışık yakacak.

2020’de Dünya Buz Tutacak

2016, 2017 ve 2018 yılları içinde ABD ile Çin arasında tedirginlik veren bir anlaşmazlık olması kuvvetle muhtemel. Mevsimlerin farklılık gösterip bazı bölgelerde yoğun kış yaşanırken, diğer bölgelerde bahara yakın  hava koşulları görülebilir. Sel-kasırga gibi doğal afetlerin yanı sıra yönetim değişiklikleri söz konusu.. 2020’nin Mart ayında hemen hemen tüm dünya kısa bir süreliğine buz tutacak. Bu da tarım ve hayvancılığın ne kadar önemli olduğunu anlamamızı sağlayacak. Bu süre 2 ya da 20 ay gibi bir zamana da yayılabilir. 2024’ün Ocak ayında Plüton’un Kova burcuna geçmesi ile bu etkiyi durdurabilecek enerji ortaya çıkabilir. Eğer buzul dönemi uzun sürerse şimdilerde yapılan akıllı binaların sebze, meyve seralarına, hayvan barınaklarına ve tavuk kümeslerine dönüştürülmesi söz konusu.

2050 yılı sonrasına da ise Türkiye ilerleyen yıllar içinde doğacak yiyecek gereksinimi içinde dünyanın besin ambarı olacak. Politika ve devlet yönetimleri de 2050 yılı sonrasında sembolik olarak varlığını sürdürecek. Polis, jandarma gibi kolluk güçlerine, hapishanelere ihtiyaç kalmayacak. Dünya barışının gelmesiyle ordu ve askerlik kurumları sembolik olarak varlıklarını sürdürebilir. Dünya toprakları herkesin ortak malı olacak. Her birey yiyeceğini kendi yetiştirecek.

Altın Çağ Aşk Çağı Olacak

Öyle bir dönem gelecek ki diğer yarısını bulan çiftler başka birine ihtiyaç duymayacak. Evlilik kurumunun da baştanbaşa değişmesi söz konusu . Öncelikle saygı, sevgi ön plana çıkacağından anlaşmazlıklar en aza inecek. Sevgi ve aşk çağı yaşanacak. Çiftleri, seçilmiş bir heyet kayıt altına aldığında evlilik yasallaşması olacak.

YAZAR BİLGİSİ
Hergün güncellenen haberleri ve birbirinden özel yazarları ile takipçilerine çok özel bir dünyanın kapılarını aralayan SAGLİKVEYASAMDERGİSİ.com.tr, internette dergi standartlarında takipçilerine sağlıklı yaşamın renklerini sunuyor. Sağlıklı Yaşamın Pusulası’ olan www.saglikveyasamdergisi.com.tr sitesi Sağlık & Yaşam Dergisi’nin yazılı basındaki başarısının sanal ortamdaki en büyük destekçisidir.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.