Kova Burcu 2019 Kariyer, Sağlık, Aşk

02.12.2018
51
Kova Burcu 2019 Kariyer, Sağlık, Aşk

Kova Burcu: Kova burçları ve yükselen burcu Kova olanlar ise 2019 yükseliş yılı. Kabul görme, liderlik etme ve başarıları kutlama zamanı. Bu yıl içinde Kovalar, kendilerine verilen doğal yetenekleri ile pek çok ortamda örnek alınacaklar.

Kariyer: Kovalar için çok çalışma zamanı. Bu yıl kariyerlerinde pek çok sınava tabi tutulacaklar. Geçmişten gelen birikimleri sayesinde de zirveye ulaşacaklar.

Sağlık: 2019 yılında Kova burçları, sindirim sistemlerine dikkat etmeliler. Farklı mutfaklardan gelen tatları denerken de temkinli davranmalarında fayda var.

Aşk: Kova burçları bu yıl aşkta da aradıkları ya da bekledikleri mutlu sonlara kavuşacak. Eşlerle aşk tazeleme zamanı. Şu ana kadar eğer varsa huzursuzluklar ve anlaşmazlıklar çözülecek. Bekar Kovalar ise bir süre sultanlığın tadını çıkaracaklar.

YAZAR BİLGİSİ
Hergün güncellenen haberleri ve birbirinden özel yazarları ile takipçilerine çok özel bir dünyanın kapılarını aralayan SAGLİKVEYASAMDERGİSİ.com.tr, internette dergi standartlarında takipçilerine sağlıklı yaşamın renklerini sunuyor. Sağlıklı Yaşamın Pusulası’ olan www.saglikveyasamdergisi.com.tr sitesi Sağlık & Yaşam Dergisi’nin yazılı basındaki başarısının sanal ortamdaki en büyük destekçisidir.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.