Orkid ve Suna’nın Kızları Hatay İş Birliğ

Orkid ve Suna’nın Kızları Hatay İş Birliğ

Orkid, Suna’nın Kızları iş birliğiyle deprem bölgesindeki kız çocuklar için harekete geçti. Marka, bölgedeki kız çocukların hijyenik ortamlara daha rahat ulaşabilmesi, gerekli hijyenik ped desteğini alabilmesi, öğrencilere gerekli eğitimin verilmesi için Hatay- Antakya’daki Koç Topluluğu Umut Kent içerisinde Suna’nın Kızları tarafından kurulan Çocuk Yaşam Merkezi’nin kurulum maliyetini üstlendi.

Orkid, depremden etkilenen bölgelerde çocukların gelişimleri için güvenli-destekleyici alanlar kurmaya, kız çocuklarının ihtiyaçlarına destek olmaya odaklanan Suna’nın Kızları ile bir iş birliğine başladı.

Orkid, bölgede kız çocuklarının özgün ihtiyaçları başta olmak üzere 12- 18 yaş aralığında tüm çocukların ihtiyaçlarının gözetilmesi amacıyla Hatay’daki Koç Topluluğu Umut Kent’te kurulmuş olan Çocuk Yaşam Merkezi’nin kurulum maliyetini üstlenerek ana destekçisi oldu. Orkid bu desteğine ek, depremden etkilenen tüm bölgelerde kurulan Çocuk Yaşam Merkezleri’nde kız çocukların bir yıllık hijyenik ped ihtiyaçlarını da karşıladı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.