Terazi Burcu 2019 Kariyer, Sağlık, Aşk

02.12.2018
121
Terazi Burcu 2019 Kariyer, Sağlık, Aşk

Terazi Burcu: Terazi burçları ve yükselen burcu Terazi olanlar için ise, 2018 yılından kalan ve tamamlanmamış işlerin, projelerin, yatırımların yılı olacak. Yıl boyunca, 2018 yılında yapmış oldukları tüm girişimlerin meyvelerini toplayacaklar.  Bu yıl içinde sevgili terazi burçları, doğalarına uygun hassas bir şekilde, adaletin savunucusu olacaklar. Aile içinde ve iş yerlerinde arabuluculuk rolleri üstlenebilirler.

Kariyer: 2019 yılında Terazilerin kariyerleri Plüton’un etkisi altında. Teraziler, bu yıl kariyerlerinde ne istediklerini ve ne istemediklerini bilecek. Son derece güçlü olacaklar. Kendi işlerini kurmak, terfi almak ya da daha avantajlı imkanlarla işlerini değiştirebilirler.

Sağlık: 2019 yılı içinde Terazi burçları, duygusal olarak hassas zamanlar geçirebilirler. Aşırı tepkiler vermemeye özen göstermelerinde fayda var. 2019 yılı boyunca, rahat ayakkabılar giymeye özen göstersinler.

Aşk: Terazilerin ve yükselen burcu terazi olanların bu yıl kısmetleri son derece açık. Eşleri ile ilgili diyaloglar da çok olumlu gelişecek, bekar olanlar da çok olumlu gelişmeler yaşayacaklar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.