Uzay Tedavisi ile İyileşmek İster misiniz?

Uzay Tedavisi ile İyileşmek İster misiniz?

“Biofeedback” yöntemi; vücuttaki hastalığın, ışık teknolojisi ile taranıp tespit edildikten sonra bir cihaz yardımı ile gönderilen elektro-manyetik bileşenler (alfa, beta, delta, teta) sayesinde tedavi edilmesidir. Yöntem, uzayda hastalanan astronotların dünyadan gönderilen ışınlarla iyileştirilmesi mantığı ile geliştirildi. Günümüzde kronik hastalıklar başta olmak üzere 10 bine yakın hastalığın tedavisinde kullanılmaktadır.

Dr. Oya Yalçın

Sağlıklı Yaşam Uzmanı

“Biofeedback” yönteminde önce vücut ışık teknolojisi ile taranıp, hastalığı oluşturan sorunlu frekans tespit edilir. Ardından vücuda bir cihazla elektro-manyetik bileşenler (alfa, beta, delta, teta) gönderilir. MR ile doku içindeki hidrojen atomlarının titreşimlerindeki değişiklikler görüntülenir. İnsan vücudunun tümünde elektromanyetik sinyallerle bilgi akışı sağlandıktan sonra vücuttaki bozukluğu düzeltmek için sinyal gönderilir.

Biorezonans Biofeedback-Astronot tedavisi nedir?

Detaylı bir vücut taraması gibi düşünülebilir. Bilinen tüm görüntüleme sistemlerinin toplu halde sunumudur. EKG (kalbin elektriksel aktivitesi), EEG (beyin dalgalarını ölçme) ve Tensa (ciltteki  elektriksel akım ölçümü) ve EMG (kastaki sinirsel akışla hastalık tanısı koyma), ultrason, MR tüm bunlar iyon hareketlerinin hücrelerdeki akışı gösterir. Astronot tedavisinde tüm bu patolojik yani hastalıklı frekansların ölçümlenip, kaydedilip, kalbe ait elektriksel akışa göre tanı konulur. Sistem ile dijital ortamda 0-1 arasında programlanıp, hastalıklı frekansları vücutta tarar. Vücudun verdiği frekanslar taranır, bu frekanslar dijital ortama aktarılır ve bilgiler bilgisayar ekranına gelir. Bu ekrandan kişinin şikayetine göre veriler önce ekrana çağrılıp, hastalığı oluşturan arka plandaki hastalıklı frekanslar araştırılır. İlk iki seansta psikolojik nedenler, toksit ve mikrobiyolojik kayıplar tespit edilir. Bunları düzeltmek için vücuda ‘burada bir sıkıntı var bunu düzeltmek için harekete geç’ geri sinyali gönderilir.

Kalıcı tedavi nasıl sağlanır?

Aslında hastalığın bir kısmının iyileşmesini vücut kendiliğinden zaten yapar.

Sağlık sisteminde kalıcı tedavi bir bütün olarak ele alınmalıdır. Fizik, ruh ve sosyal yaşam, aile hayatı, uyku düzeni, beslenme şekli, vs… Tüm parametreler gözden geçirilmelidir. Çözüm çok basit aslında; kişiye özel tedavi…

Bunun için diğer bütünleyici tedavi yöntemleri; akupunktur, hipnoz, homeopati, nöral terapi, bioenerji de kullanılmalıdır.

Düzenli uyku şart!

Vücutta stres, psikolojik, sosyolojik ya da mikrobiyolojik toksikolojik (elekromanyetik enerji, deterjan, tarım ilaçları, popüler hayatın içindeki toksitler) olabilir. Vücut bunlarla ilk karşılaştığında sinyal vermeden savaşır. Yabancı maddeyi sisteminden atmaya çalışır. Gece 22.00’ den sabah 05:00-06:00’a kadar adım adım organ organ vücut temizlenir, tamir edilir. Vücudun bu temizlik ve hücresel onarımı yapabilmesi için 4 saatlik açlıkla yatmak ve düzenli uyumak gerekir. İşlevi yapamadığında bu maddelerin bir kısmını zehirsizleştirme denilen yağ ile çevreler ya da sınırlayıp- doku aralıklarına gömer. Normal sistem de zararlı maddeler idrar, dışkı, tükürük ya da ter ile atılır. Vücut ilk karşılaştığında hastalığı yenerse yerleşemez, yenildiğinde yerleşir. Gün içinde mücadele azalır ve onu geriye itmeye çalışır. Stres, depresyon, boşanma gibi olaylar kişinin vücudunun kaldırabileceğinin üzerinde bir yüktür. Tolere edebildiği kadar eder sonra uğraşmayı bırakır çünkü vücudun her gün bu sorunlarla uğraşacak kadar enerjisi yoktur. Tedavi sürecindeki her seansta bu köşeye itilenler vücuda hatırlatılır ve onarması için sinyal gönderilir. Bu onarım safhasında vücuda destek olmak gerekir. Tedavi sırasında bozulan bu düzeni tekrar işler hale getirmek için vücuda tekrar ‘sıkıntı var, düzelt’ sinyali gönderilir. Cihaz programlanıp, bu veriler eşliğinde hastalığı oluşturan sebepleri düzeltmek için harekete geçilir.

Dünyada astronot tedavisi 2. Dünya Savaşı’ndan sonra adım adım geliştirildi. Uzay çalışmalarında araştırıldı, modülün içindeki astronotların rahatsızlığında ilaçlar dünyadaki gibi vücutta çalışmadığı için sinyal gönderme devreye girdi. Düzeltici enerjiyi harekete geçirip, destekleyici sinyaller harekete geçirilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.