Yaza Sıkı Vücutla Girmenin Formülü

04.06.2015
68
Yaza Sıkı Vücutla Girmenin Formülü


kadİnfrared ışınları ile soğuk radyofrekans teknolojisinin bir arada kullanıldığı yeni yöntem, ağrısız, acısız zayıflama sağladığı gibi hızlı yüz onarımında, geniş gözenekler ve cilt lekelerinde de etkili. Hızlı yağ eritirken vücudu da sıkılaştıran ve hızlı sonuç veren soğuk radyofrekans yöntemi karın, basen ve gıdı bölgesinde de etkin sonuç veriyor.

Dr. Yasemin Hızarcı

Medikal Estetik ve Ozonterapi Uzmanı

Geliştirilmiş soğuk radyofrekans ve infrared teknolojisinin bir arada kullanılmasından oluşan teknik, yüz gençleştirme ve bölgesel hızlı yağ eritmede yepyeni bir alternatif sunuyor. Aynı cihazın farklı başlıklarla kullanılması sayesinde yüz gençleştirme, bölgesel zayıflama, sıkılaştırma uygulamalarının tümünün gerçekleştirilebildiği Soğuk Radyofrekans Yöntemi, tedavide acıya sebebiyet vermeden daha derin katmanlara inilebilmesini sağlayarak güçlü  etki sağlıyor. Uygulama sonrası ağrı ve morarma problemleri de yaşanmıyor.

Hızlı yağ eritme ve yüz gençleştirmede çok başarılı sonuçlar vaad eden soğuk radyofrekans yöntemi hastayı kısa sürede sonuca ulaştırıyor. Soğuk Raryofrekans işleviyle  (-5°C / -25°C) seanslar ağrısız, acısız gerçekleştiriliyor. Hızlı vücut şekillendirme yapılabilir ve ilk seanstan itibaren gözle görülür kalıcı sonuçlar elde ediliyor. Ayrıca bu yöntem, zayıflama ile birlikte sıkılaşma da sağlıyor. Vücut uygulamaları haftada 2 kez ve 10 seans olarak gerçekleştirildi.

Karın ve basenin yanı sıra sırt, kol gibi zor bölgelerde dahi uygulanıyor

Soğuk radyofrekans yöntemi, selülit ve bölgesel zayıflamada kullanılan diğer tedavi cihazlarından (kavitasyon vb.) uygulama alanının daha geniş olması ve sonuçlarının daha hızlı ortaya çıkmasıyla ayrılır. Soğuk radyofrekans karın, basen gibi bölgelerin yanı sıra gıdı, sutyen çizgisi, sırt, kol ve bacakların iç kısmı gibi zor bölgelerde de çok etkili bir yöntemdir.

Geniş gözeneklere ve gıdıya kökten çare

Yöntem aynı zamanda yüz bölgesinde de kullanılıyor. Bu bölgede yüz gençleştirme, sıkılaştırma, kırışıklık azaltma, cilt gençleştirmede kullanıldığı gibi, cilde elastikiyet kazandırma, toparlama, geniş gözeneklerin tedavisi, gıdı yok etme gibi sorunlara da kökten çare olur. Anestezik hiçbir uygulamaya ihtiyaç duyulmaksızın uygulanan yöntemi güçlü soğutma tekniği nedeniyle acısızdır. Uygulama sonrası yüzde sosyal hayata engel olacak bir durum oluşturmaz. 15–20 dakika süren yöntem, cildin durumuna göre haftada 1 veya 15 günde 1 tekrarlanabilir. 5–6 seans, etkili yüz gençleşme ve sıkılaştırmada yeterlidir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.