Yeni Trend Hızlı Güzellik

Yeni Trend Hızlı Güzellik

Yüz, çene, boyun bölgelerindeki sarkmalar ve gözlerin altındaki torbalar için, cildin kesildiği ve gerildiği cerrahi operasyonlara artık gerek yok. Avrupa’da çok sık tercih edilen, Türkiye’de de her geçen gün uygulama sayısı hızla artan Endolif Lazerağı uygulaması ile kesi ve anestezi yapılmadan, geleneksel cerrahi uygulamalara göre çok daha pratik güvenli güzelleşmek mümkün. 

Op. Dr. Evrim Uçkunkaya

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı

İlerleyen yaş, kilo alıp verme, dış faktörler ve yer çekiminin etkisiyle yüz bölgesinde sarkma, buruşma ve kırışıklar meydana gelir. Dış güzelliklerine önem veren kadınlar bu sorunları çözmek adına daha hızlı, acısız, mükemmel sonuçları sosyal hayatları etkilenmeden, tek seansta elde edeceği uygulamalara yönelir.

Yeni bir uygulama olan Endolif Lazerağı ile yara izi, kanama, şişme ve asimetri riski olmadan 45 dakika süren tek seansla ameliyatsız yüz germe ve gıdı toparlama artık mümkün. Ameliyatsız ve yara izi olmadan, ortada ve alt yüz şekillendirme, çene hatlarının belirginleştirilmesi, gıdı ve boyun bölgesinin gerginleştirilmesi, gözaltı torbalarının sıkılaştırılması alanlarında tercih edilen uygulama anestezi ve zorlu ameliyat işlemlerine gerek kalmadan, hava soğutma tekniği ile yaş ayırımı olmadan kadınlara gençlik vaat ediyor.

Rutininize anında geri dönün

Anestezi ve zorlu ameliyat işlemleri olmadan hava soğutma tekniği ile yapılan bu işlemden sonra kişinin yara izi, morarma şişme gibi bir problemle karşılaşmaz, işlemin sonucunu anında görülür. Bu nedenle sosyal yaşama hemen geri dönülebilir.

Her yaşa uygun teknoloji

Sadece 45 dakika süren ve anestezi gerektirmeden yapılan bu uygulamada, anında gözlemlenen sonuçlar elde edilmekle birlikte, uzun süreli ve kalıcı bir sonuç alınıyor. Kesi gerektirmeden ve iz bırakmadan klinik ortamında uygulanabilen Endolift Lazerağı ile kadınlar acı çekmeden anında yüz ve boyundaki hafif sarkmalar giderilir ve uygulama yapılan bölgede cilt altında ısıyı arttırarak yeni damar yerine kollajen oluşumu teşvik edilir, cilt altındaki depo yağlar özellikle gıdı problemlerinde isteğe bağlı kırılır, cilt sıkılaşır, çene hattı ve yüz kontürü belirginleşir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.