2019 Yılında Yıldızınız Neler Söylüyor?

2019 Yılında Yıldızınız Neler Söylüyor?

Bir yıl daha geride kaldı. Aralık ayı ile birlikte meraklı, heyecanlı, umutlu bir bekleyiş içinde olacağız. Yepyeni bir yıl, harika deneyimler, mutluluklar, kederler, sevinçler. Hepsi birer birer kader defterimize yazılacak.

Filiz Yaşar Zorka

Astroloji Uzmanı

Astrolojiyi zaman zaman bir filmin fragmanına benzetirim. Bazen de spoiler gibi gelir. Yani filmin sonunu kim baştan bilmek ister ki? Filmi film kılan kahramanın varacağı yer kadar yaptığı yolculuk değil midir? Yaşam yolu da böyledir işte mutlak son başından bellidir. Yolda olmak bambaşka bir deneyimdir.

2019 yılında burçların çıkacağı bir yıllık yolculukta, bakalım onları nasıl bir macera bekleyecek?

Koç Burcu: Koç burçları ve yükseleni Koç olanlar 2019 yılında kendileri ile ilgili olarak kelimenin tam anlamıyla bir aydınlanma yaşayacak. Geçmişten gelen deneyimleri, şu ana kadar kendi içlerinde kalan ve çözemedikleri problemleri, amaçlarına ulaşmak için attıkları tüm adımlar birer birer meyvelerini verecek. Yaşı kaç olursa olsun, 2019 yılında Koç’lar birer bilge gibi davranacaklar. Hem kendilerine hem de başkalarına şifa dağıtacaklar.

Kariyer: 2019 yılında Koçların kariyerleri parlayacak. İletişim yetenekleri, kendini ifade etme becerileri ve iş bağlantıları genişleyecek. Zaman zaman karar vermekte zorlansalar da hızlı çalışan zihinleri, sorunlara kolay ve akılcı çözümler getirecek.

Sağlık: Bu yıl içinde Koçlar sağlıklarına her zamankinden daha çok dikkat edecek. Ancak bu durumun bir evhama dönüşmemesine dikkat etmeli, yıl boyunca da sindirim sistemlerine iyi bakmalılar.

Aşk: 2019 yılında Koç burcunu evli ya da bekar olsun aşk konusunda romantik günler bekliyor. Ateşli ve romantik duygular yaşayacaklar.

Boğa Burcu: Boğa burçları ve yükselen burcu Boğa olanlar 2019’da atılım içinde olacaklar. Maddi konularda güzel gelişmeler yaşanacak, kendileri hakkında farkındalıkları artacak, yaşam yolları, kariyerleri, hayatları ile ilgili son derece ciddi kararlar alacaklar.

Kariyer: 2019 yılında Boğa burçları kariyerde ‘Güneş’ gibi parlayacak. Ellerini attıkları her işte başarılı olacak, geçmişte çok çalışarak verim alamadıkları her konuda beklentilerine kavuşacaklar.

Sağlık: 2019 yılında Boğa burcunun sağlıkla ilgili olarak en çok dikkat etmesi gereken nokta; bol bol su içmek olmalı. Vücutlarının dengesini korumak ve toksin atmak için yeteri kadar su içmeleri gerekli. Meşhur Boğa öfkesine karşı da stres azaltıcı yöntemler kullanmalarında fayda var.

Aşk: Konu aşk olunca, sevgili Boğaların kendini akışa bırakmalarında fayda var. 2019 yılında Boğa burcu, aşk konusunda biraz evhamlı gibi duruyor. Yeteri kadar sevilip, sevilmediği konusunda tereddütleri olabilir. Kısmetleri ince eleyip, sık dokumak isteyebilir.

İkizler: İkizler burcu ve yükselen burcu İkizler olanlar için ise 2019 yılı iletişim-yükselme yılı olacak. Kendilerini son derece rahat bir şekilde ifade edecekleri ve kabul görecekleri bir yıl yaşayacaklar. Bununla birlikte bazı konularda çok dikkatli olmaları gerekecek. Gelirleri popülerliklerine zıt bir şekilde azalabilir. Ortaklıklar konusunda da birtakım zorluklar ve yanlış anlaşılmalar yaşayabilirler.

Kariyer: İkizler burcu 2019 yılında kariyerleri ile ilgili tutkulardan arınacaklar. Şu ana kadarki davranışlarının karşılığını alacaklar. Özgürleşme ihtiyaçları kariyerlerinde yepyeni bir dönemin de başlangıcı olacak.

Sağlık: İkizler burcu 2019 yılı boyunca bağışıklık sistemlerine dikkat etmeli, sağlıkları için dengeli beslenmeli ve aşırı yorulmamalı.

Aşk: 2019 yılında İkizler doğalarına aykırı bir şekilde biraz yalnız kalacak, geçmiş aşkların gölgesi üzerlerinde olacak. Bu sakin dönemden sonra ise tamamen yenilenmiş olarak yeni başlangıçlar yapacaklar.

Yengeç Burcu: Yengeç burçları ve yükselen burcu Yengeç olanların 2019 yılı öngörülerinde ciddiyet var. Siz sevgili yengeçler, bu zamana kadar neler yaşadınız? Neleri feda ettiniz? Sevdikleriniz için kendinizden ne kadar vaz geçtiniz? Yıldızlar bu yıl size daha fazla kendinize değer vermenizi öğütlüyor. Bu yıl sizin ve sizin önceliklerinizin yılı olacak. Bu yıl ben nasıl istersem öyle olsun yılı.

Kariyer: Kendinizi paralaya paralaya çalıştığınız kariyerinizde de bu yıl ben nasıl istersem öyle olsun yılı. Fırsatları kendiniz yaratacak ve hak ettiğiniz her şeye kavuşacaksınız.

Sağlık: Sevgili Yengeçler, 2019 yılında sağlığınız sizin için çok önemli olacak. Spor yapmak, dengeli beslenmek ve sağlıklı alışkanlıklar edinmek önceliklerinizde. Bunun sonucunda da sağlıklı, fit ve zinde bir yıl geçireceksiniz. Kendinizi spor yaparken fazla zorlamamaya özen gösterin.

Aşk: Ciddi ilişkiler zamanı. Flörtler aşka ve evliliğe dönüşebilir. Eş ile bağlar güçlenecektir. Tutkulu bir yıl sizi bekliyor. Tadını çıkarın.

Aslan Burcu: Bu yıl Aslan burcu için umut ve mutluluk yılı. Uzun zamandır kendilerini hiç olmadığı kadar bu yıl sükûnete ermiş olarak bulacaklar. Bu yıl Aslanlar akışta kalacaklar. Her anın tadını çıkaracak ve hayallerini gerçekleştirecekler.

Kariyer: Bu yıl Aslan burçları kariyer için fazla bir çaba göstermeden keyifle çalışacaklar. Uyumlu ortaklıklar ve iş birlikleri gündemde.

Aşk: Sevgili Aslanlar belki de 2019 yılının aşkta en şanslı burcu sizsiniz. Mutluluklar.

Başak Burcu: Başak burçları ve yükselen burcu Başak olanlar için ise 2019 yılında olumlu gelişmeler var. Kendilerini fırsatlara açmalı, Başak titizliği- detaycılığını bir kenara bırakmalılar. Olmaz dedikleri pek çok güzel gelişme onlara sunulacaktır. Yeter ki kendilerini kapatmasınlar.

Kariyer: Başak burçları bu yıl içinde yeni fikirlere açık olmalılar. İş yerlerinde yeni başlayacak olan bir yönetici ile açık iletişimde olmaları onlar için önemlidir. Her türlü çatışmadan uzak durmaları gereklidir.

Aşk: 2019 yılı Başak burçlarının aşk hayatına da güzel gelişmeler getirecek. Dostluklar aşka dönüşebilir. Bu yıl aşkta kelimenin tam anlamıyla ruh uyumu söz konusu.

 

Terazi Burcu: Terazi burçları ve yükselen burcu Terazi olanlar için ise, 2018 yılından kalan ve tamamlanmamış işlerin, projelerin, yatırımların yılı olacak. Yıl boyunca, 2018 yılında yapmış oldukları tüm girişimlerin meyvelerini toplayacaklar.  Bu yıl içinde sevgili terazi burçları, doğalarına uygun hassas bir şekilde, adaletin savunucusu olacaklar. Aile içinde ve iş yerlerinde arabuluculuk rolleri üstlenebilirler.

Kariyer: 2019 yılında Terazilerin kariyerleri Plüton’un etkisi altında. Teraziler, bu yıl kariyerlerinde ne istediklerini ve ne istemediklerini bilecek. Son derece güçlü olacaklar. Kendi işlerini kurmak, terfi almak ya da daha avantajlı imkanlarla işlerini değiştirebilirler.

Sağlık: 2019 yılı içinde Terazi burçları, duygusal olarak hassas zamanlar geçirebilirler. Aşırı tepkiler vermemeye özen göstermelerinde fayda var. 2019 yılı boyunca, rahat ayakkabılar giymeye özen göstersinler.

Aşk: Terazilerin ve yükselen burcu terazi olanların bu yıl kısmetleri son derece açık. Eşleri ile ilgili diyaloglar da çok olumlu gelişecek, bekar olanlar da çok olumlu gelişmeler yaşayacaklar.

Akrep Burcu: Akrep burçları ve yükselen burcu Akrep olanlar için ise 2019 yılında gelirleri konusunda bir takım mücadele etmeleri gerekecek. Birden artan nakit akışları eğer dikkatli olmazlarsa kısa sürede eriyip gidecek. Şimdiden akıllıca yatırımlar yapmalarında fayda var.

Kariyer: Akrep burçları 2019 yılında kariyerleri konusunda birtakım hayallere kapılabilir. Bu hayallerini yaratıcı düşüncelere dönüştürebilirlerse eğer, son derece geniş imkanlara sahip olacaklar. Eğer bu hayallere kapılıp giderlerse de yılın ikinci yarısında zorlanabilirler.

Sağlık: 2019 yılında Akrep burçlarının sağlık ile ilgili olarak en çok dikkat etmeleri gereken konu, baş ve boyun bölgesine yönelik olacak. Alerjiler gündeme gelebilir. Nedensiz baş ağrıları olabilir. Bu durumda bitki çayları faydalı olacaktır.

Aşk: Akrep burçları ve yükselen burcu Akrep olanlar için 2019 yılında aşk konusunda yeni deneyimlere ve sürprizlere hazır olmalılar.

Yay Burcu: Geldik 2019 yılının en şanslı burcuna. Burçlarında misafir ettikleri Jüpiter sayesinde bir genişleme ve ferahlama yaşayacaklar. Kısmetleri açık, fırsatları bol. Yay burcu eğer bu yılı iyi değerlendirebilirse, önümüzdeki yıllar için güzel yatırımlar yapacak.

Kariyer: Yay burçları bu yıl arı gibi çalışacaklar. Karşılığını da fazlasıyla alacaklar. Detaycılıkları ve titizlikleri ile de kariyerlerinde adım adım ilerleyecekler.

Sağlık: 2019 yılında Yay burçları sağlık konusunda da şanslı bir burç. Sadece artan iştahlarını kontrol etmelerinde fayda var.

Aşk: Kariyer harika, sağlık iyi peki ya aşk? Sevgili Yaylar şimdi şunu bir düşünün aşta sizi en mutlu edecek olan şey nedir? 2019 yılında işte tam da bu sizin için önemli. Geçmişte yaşanan tüm kırgınlıkları (eş dahil) bu yıl gidereceksiniz. Huzur dolu ve güvenli bir ilişki yaşayacaksınız.

Oğlak Burcu: Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar bu sene iletişimde çığır açacaklar. Her türlü elektronik eşyaya yatırım yapabilirler. Blog yazabilir, sosyal medyada fenomen olabilirler. Ciddiyet ve ağırbaşlılığı ile tanıdığımız oğlaklar için bu yıl kendini aşma ve coşkuyla yaşama zamanı.

Kariyer: Biri çok çalışmak mı dedi? 2019 yılı Oğlak burcu mottosu keyifli çalışmak. Tadını çıkarın. Bu yıl kariyeriniz size güzel şeyler vaad ediyor.

Sağlık: 2019 yılı boyunca Oğlakların sağlıkta en çok dikkat etmesi gerekenler, solunum sistemleri olacak. Coşkuyla kullandıkları seslerine dikkat etmeliler.

Aşk: Bu yıl Oğlaklar için aşk hayatları son derece huzurlu geçecek. Göz önünde bulundukları toplantılarda pek çok teklif alabilirler. Yılın ortalarında ise bekar Oğlaklar sürpriz bir aşkla evliliğe adım atacaklar.

Kova Burcu: Kova burçları ve yükselen burcu Kova olanlar ise 2019 yükseliş yılı. Kabul görme, liderlik etme ve başarıları kutlama zamanı. Bu yıl içinde Kovalar, kendilerine verilen doğal yetenekleri ile pek çok ortamda örnek alınacaklar.

Kariyer: Kovalar için çok çalışma zamanı. Bu yıl kariyerlerinde pek çok sınava tabi tutulacaklar. Geçmişten gelen birikimleri sayesinde de zirveye ulaşacaklar.

Sağlık: 2019 yılında Kova burçları, sindirim sistemlerine dikkat etmeliler. Farklı mutfaklardan gelen tatları denerken de temkinli davranmalarında fayda var.

Aşk: Kova burçları bu yıl aşkta da aradıkları ya da bekledikleri mutlu sonlara kavuşacak. Eşlerle aşk tazeleme zamanı. Şu ana kadar eğer varsa huzursuzluklar ve anlaşmazlıklar çözülecek. Bekar Kovalar ise bir süre sultanlığın tadını çıkaracaklar.

Balık Burcu: 2019 yılında Balık burçları ve yükselen burcu Balık olanlar, şanslı, mutlu, huzurlu. Bu yıl Balıklar cazibeli olacak. Hülyalı tavırları ve parlayan gözleri ile ilgi odağı olacaklar. Bu yıl Balıklar dış görünüşlerine her zamankinden daha fazla dikkat edecekler. Radikal değişiklikler yapabilirler.

Kariyer: Yıllardır verilen emeklerin karşılığını bulduğu bir yıl. Terfi ve kariyer fırsatları Balıkları bekliyor. Bu yıl fırsat kapıda, yeter ki açsınlar. Emeklerinin karşılığını alacakları mutlu bir yıl olacak.

Sağlık: 2019 yılında Balıkların sağlık konusunda en çok dikkat etmeleri gereken nokta; bana bir şey olmaz mottosu olacak. Sağlıkları konusunda risk almaktan kaçınmalarında fayda var.

Aşk: Kalıcı aşk zamanı. Bu yıl Balıklar çok sevilecek. Değer görecek. Kendilerini güvende hissedecekler. Bu yıl aşk Balıkları besleyecek, güzelleştirecek. Evli ya da bekar tüm Balıklar mutlu bir ilişki yaşayacaklar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.