Doğum Haritasındaki Finans Göstergeleri

Doğum Haritasındaki Finans Göstergeleri

Para bir enerjidir ve yönlendirilebilir. Maddi değerlerin ölçü birimi olarak da adlandırabileceğimiz para ayrı bir şeydir, zenginlik ise apayrı. Bizim için önemli olan ise, varlığımızın ne kadar değerli olduğunu anlamaktır. Krizler gelir geçer, varlık gelir geçer, hastalık gelir geçer geriye sadece öz kalır. Öz değerimizin ne kadar çok farkına varabilirsek, o kadar çok değer kazanırız. Bu da bizi her zaman karlı çıkarır.

Filiz Yaşar Zorka

Astroloji Uzmanı

Astroloji, pek engin bir denizdir. Bize doğum anımızla birlikte kaderin şifrelerini sunar. İnce ince işleyerek bu şifrelere göre bir yorum çıkarmak ve bunları doğru anlamak son derece önemlidir.

Ekim ayı için astrolojik finans göstergelerini burçlara göre yorumladım.

Koç Burcu: Koç burçları ve yükselen burcu Koç olanlar için Ekim ayı, para evi olarak adlandırabileceğimiz 2. Evde boğa burcunun temalarını gösteriyor. Boğa burcunun yöneticisi olan Venüs, Akrep burcunda geri harekette, bu nedenle de finansal konularda alacaklar gecikebilir. Ödeme ve gelir dengesi bozulabilir, bu durum da koçları krize sokabilir. Koçlar tasarruf edin. Ödeme planı yapın ve sakın dışına çıkmayın.

Boğa Burcu: Boğa burçları ve yükselen burcu Boğa olanlar için ise özellikle ortaklık konuları son derece önemli. Verilen sözlerin tutulmaması ya da yanlış anlaşılması durumu gündeme gelebilir. Boğalar işi sağlama almayı sever. Bu nedenle de hesaplamalarını dikkatli yapmalılar. Yurt dışı bağlantılar ise önem kazanabilir. Daha önceden ödenmesi gereken borçlar ortaya çıkabilir.

İkizler Burcu: Ekim ayı boyunca İkizler burcu ve yükselen burcu İkizler olanlar için sağlık son derece önemli. Ufak tefek kazalara karşı çok dikkatli olmalılar. Maddi konulardaki belirsizlik can sıkıcı olabilir. Miras konuları ile ilgili ciddi sıkıntılar gündeme gelebilir. Sosyal hayat son derece renkli ancak üzerinde önemle durulması gereken konu bu durum geçtiğinde ellerinde ne kalacağı.

Yengeç Burcu: Yengeç burçları ve yükselen burcu Yengeç olanlar için ise maddi konular son derece önemli. Bu ay içinde ailelerinden alacakları destek onlar için son derecede değerli olacaktır. Çocuklar ile ilgili harcamalar gündeme gelebilir. Bekar yengeçler evlenebilir, evli yengeçler ise ailelerini genişletebilir.

Aslan Burcu: Aslan burçları ve yükselen burcu Aslan olanlar için ise en önemli konular aile hayatları, sağlık olacak. Şövalye ruhlu aslan burçları harcamalarında lütfen kendilerini hep ön plana atmasın. Bu durum aile içinde gerginliğe yol açabilir.

Başak Burcu: Başak burçları ve yükselen burcu Başak olanlar için ise ekim ayının finans konularında bir ferahlama durumu söz konusu. Tedbirli başaklar, kışa hazırlanırken tüm ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayacaklar. Bu durum onları fazlası ile mutlu edecek. Bunun için sosyal faaliyetlerinden ve hobilerinden fedakârlık etmemeleri yararlı olur.

Terazi Burcu: Terazi burçları ve yükselen burcu Terazi olanlar için ise ekim ayı bir yandan fırsatlar ve gelirde büyük bir artış, diğer yandan da harcamalarda lükse varan bir aşırılık söz konusu. Bu durum da terazilerin yapısına son derece uygun aslında. Sağlık ile ilgili ani harcamalar gündeme gelebilir. Terazi burçları ev içinde birtakım huzursuzluklar yaşayabilir. Lütfen ani sıkıntılarını ev dekorasyonunu değiştirerek atmaya çalışmasınlar.

Akrep Burcu: Akrep burçları ve yükselen burcu Akrep olanlar için ekim ayının maddi konuları oldukça değişkenlik gösteriyor. Bir yandan olumlu ortaklıkların sinyalini alırken bir yandan da işlerinde gecikmeler olması söz konusu. Bu dönem özellikle maddi konularda aile içindeki çatışmalar çok şiddetli olabilir.

Yay Burcu: Gönlü ferah, kendi ferah Yay burçları ve yükselen burcu Yay olanlar için ekim ayındaki en önemli finansal konu daralan bütçesini dengeleme konusu olacaktır. Bu dönem yay burcu özellikle tutumluluk konusunda sınavdan geçebilir. Harcamalarını kontrol etmesi yararlı olacaktır. Sosyal hayatta daha çok ön plana çıkabilir, derneklerde ve gönüllülük faaliyetlerinde yer alabilirler.

Oğlak Burcu: Ekim ayı Oğlak burcu ve yükselen burcu Oğlaklar için kelimenin tam anlamı ile bir sınav ayı olacak. Kendilerini pek çok konuda kısıtlanmış hissedebilirler. Öncelikle işlerini önem sırasına koymaları son derece değerli olacaktır. Dayanıklı oğlaklar, en sonunda hak ettikleri refaha kavuşacak.

Kova Burcu: Kova burçları ve yükselen burcu Kova olanlar için ise en önemli konu kariyerlerindeki gelişim olacak. Bazı küçük gecikmeler yaşansa da kariyerlerindeki büyüme ve ilerleme onlara çok kısa bir sürede maddi gelir olarak yansıyacak.

Balık Burcu: Balık burçları ve yükselen burcu Balık olanlar için ise umutlar evindeki Satürn’ün etkisi ile kendilerini amaçsız hissedebilir. Bu durumda kariyerlerine odaklanmak onlar için daha yararlı olacaktır. Jüpiter’in olumlu etkisi ile kendilerine çok yakın bir sürede yeni hedefler belirleyecek ve bunları gerçekleştirecekler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.