Altın Maske ile Gençleşin!

Altın Maske ile Gençleşin!

24 Karat Altın tozu ve doğal mineraller; güçlü besleyici ve sıkılaştırıcı özellikleri ile yüz ve boyun bölgesinde yenilenmeyi sağlar. Doğal yosun ekstresi ve argan yağı ise cilde saf nemlendirmeyi sunar. Güzelleşmek ve gençleşmek isteyenler için günümüzde son trend: Altın Maske…

Uygulamanın başarılı ve kalıcı olması için hekim kontrolünde yapılması ŞARTTIR!

Dr. Erçin Özüntürk

Dermatolog

Gençleşmek ve güzelleşmek modern kadın-erkek için artık vazgeçilmez bir gereksinim haline geldi. Bu alandaki uygulamalara hergün bir yenisi ekleniyor. Günümüzde cildi canlandıran, yenilendiren ve gençleştiren son trend: Altın Maske…

24 Karat Altın tozu, mineraller, doğal yosun ekstresi ve argan yağı içeren Altın Maske benzersiz aktif içerikleri ile ciltte canlandırıcı, tazeleyici ve yenileyici etkiler sunar. Güçlü besleyici ve sıkılaştırıcı özellikleri ile de yüz ve boyun bölgesinde yenilenmeyi sağlar. Doğal yosun ekstresi ve argan yağı ise cilde saf nemlendirme sağlar.
Altın Maske tüm ciltler tarafından kullanılabilmektedir. Cildin daha nemli, daha sıkı, daha gergin, daha canlı ve daha taze görünümüne yardımcı olur. Her yaşta, kadın ve erkek kullanımına uygundur. Tüm yıl boyunca uygulanabilmektedir.
PRP, Mezoterapi, Fraksiyonel Lazer, Roller, Dermabrazyon, Dolgu ve Kimyasal Peeling uygulamalarından sonra kullanımı soğuk etkisinden dolayı cildi sakinleştirir. Yapılan işlemlerin etkinliğini artırır. Profesyonel cilt bakımları ile kombine kullanılabilir.

Altın Maske nedir?
Doğal yosun özlü yüz maskeleri; benzersiz yapısı, etkisi ve pratik uygulaması ile modern cilt bakımlarına yön veren yeni nesil uygulamalardır.

Tamamen organik olarak yetiştirilen bitkisel içeriklerin tüm canlı renklerine sahip geniş ürün yelpazesi ile uygulandığı her cilt tipinde anında gözle görülür etkiyi sunar. Cilt bakımlarına prestij kazandırır. Altın maske tüm uygulamalarda kullanılabilme özelliği ile profesyonel kabin serisinin ve cilde uygulanan tüm agresif işlemler sonrasının vazgeçilmez bir ürünüdür. Akne, leke açma, geniş gözenek, nem, ince çizgiler gibi yapısı bozulmuş ciltlerde onarım sağlar.

Niçin maske uygulaması yapılmalı ?

*Altın Maske doğal deniz yosunu ekstresi içerir.
*Deniz yosunu cilde saf nemlendirme sağlar.
*Her maske farklı cilt tiplerine özel olarak ek içeriklere sahiptir.
*Tüm maskeler gözaltı ödem ve morluklara etkilidir.
*Uygulandığı ciltte gözenek sıkılaştırır.
*Yaşayan maskeler olduğu için 24 saat içerisinde tekrar uygulanabilmektedir.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.