Kadınların Güzel Boyun Sevdası: Nefertiti

Kadınların Güzel Boyun Sevdası: Nefertiti

Mısır Firavunu Akhenaten’in eşi  Nefertiti tarihte en güzel boyna sahip olması nedeniyle günümüzde boyun gerdirme işlemine uzmanlar tarafından adı verilen bir akım yarattı. Boynunuzu beğenmiyorsanız Nefertiti gibi muhteşem bir boynunuz olabilir. Üstelik cerrahi müdahaleye bile gerek kalmadan…

Dr. Erçin Özüntürk

Dermatolog

Tarihte en güzel boyun Mısır Firavunu Akhenaten’in eşi  Nefertiti’nin boynu gösterilir. Nefertiti  günümüzde genç ve güzel kalmak isteyen kadınların  idolü oldu. Yaş ilerledikçe boyun sarkar, gerdanda çizgiler oluşur ve çene hattındaki belirginlik kaybolur. Boyun bakımlı değilse yaşı da belli eder. İşte tam bu noktada kadınlar için tehlike çanları çalmaya başlar. Güzel bir boyna sahip olmak için artık cerrahi bir işleme gerek yok. Nefertiti’nin güzel boynu  kadınlar için bir iksir oldu. Nefertiti boyun gerdirme işlemi ile enjeksiyonlarla yapılan gerdirmede, muhteşem güzellikte bir boyna sahip olabilirsiniz. Eğer boynunuzu beğenmiyor ve ameliyat olmadan daha pürüzsüz, daha belirgin bir çene hattına kavuşmak istiyorsanız, aradığınız şey Nefertiti boyun gerdirme işlemidir.

Dikkat edilmesi gereken noktalar:

Nefertiti boyun gerdirme işlemi boynu “kaldırmaya” yardımcı olan kas gruplarında nörotoksinlerle yapılır. Bu gelişmiş bir  enjeksiyon prosedürüdür.  Bu prosedürü deneyimsiz bir enjeksiyoncu yaptığı takdirde ağız sarkması/dudak düşmesi veya hiç bir gelişmenin görülmemesi gibi istenmeyen sonuçlar yaşanabilir. İşlemi yapan kişi tam olarak hangi noktalara özellikle enjeksiyonun hangi kas gruplarına yapılacağını bilinmelidir. Bu enjeksiyon birilerine “kobay” olabilecek bir işlem değildir. İstenmeyen sonuçlarla en az 4 ay yaşamak zorunda kalınabilir.

YAZAR BİLGİSİ
Hergün güncellenen haberleri ve birbirinden özel yazarları ile takipçilerine çok özel bir dünyanın kapılarını aralayan SAGLİKVEYASAMDERGİSİ.com.tr, internette dergi standartlarında takipçilerine sağlıklı yaşamın renklerini sunuyor. Sağlıklı Yaşamın Pusulası’ olan www.saglikveyasamdergisi.com.tr sitesi Sağlık & Yaşam Dergisi’nin yazılı basındaki başarısının sanal ortamdaki en büyük destekçisidir.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.