Estetikte Organic Lifting

Estetikte Organic Lifting

Estetik dünyasında Organic Lifting uygulaması ile pratik, yan etkisiz, öğle molasında dahi gerçekleştirilebilecek prosedür ile kişinin yüz veya vücudunda anlamlı değişiklikler sağlamak mümkün.

Dr. Devrim Gürsoy

Medikal Estetik Uzmanı 

Ameliyathane şartları ve derin anestezi gerektirmeyen Organic Lifting ile bölge başına yaklaşık 20-60 dakikalık sürede boyun, yüz bölgesinin tamamı ve vücut işlemlerinde tek uygulamada kırışıklıkları açmak ve sarkmaları düzeltmek mümkün olabiliyor ve etkisi 2 yıl süresince devam ediyor.

Yan etkisi olmayan ve vücut tarafından tümüyle eritilebilir ipin cilt içine yerleştirilmesi sonucunda hem dokuyu kaldıran hem de ciltte gençleşme ve yenilenme süreci meydana getiren Organic Lifting uygulaması klasik cerrahi germe işlemine göre daha çabuk, iyileşme süresi gerektirmeyen, pratik bir yöntem olarak öne çıkıyor. Botoks, dolgu, kozmetik ve cihaz uygulamalarına göre daha uzun ve net etki süresine sahip ve kısa uygulama süresine zamandan kazandırıyor. Toplam maliyetin uygunluğu ve birçok uygulama ihtiyacını tek uygulama ile ortadan kaldırması gibi avantajları içeriyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.