Lösemili Çocuklar Bilim ve Doğa Köy Enstitüsü

Lösemili Çocuklar Bilim ve Doğa Köy Enstitüsü

LÖSEV Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı, Bursa’da inşası bitmek üzere olan Lösemili Çocuklar Bilim ve Doğa Köy Enstitüsü’nü düzenlediği lansmanla tanıttı. Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ezer: “Türkiye’nin ilk köy enstitüsünü biz açacağız. Müthiş bir proje gerçekleştirdik” dedi.

—–

LÖSEV‘in kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Pediatrik Hematolog-Onkolog Dr. Üstün Ezer, Genel Koordinatör Hülya Ünver, yönetim kurulu üyeleri, LÖSEV gönüllüleri, LÖSEV’in iyileşmiş genç, çocuk ve ailelerinin katılımıyla gerçekleşti.

Lösemili çocuk ve ailelerine yönelik olarak hayata geçirilen Bilim ve Doğa Köy Enstitüsü projesinin tanıtım toplantısında Uluslararası Lösemili Çocuklar Haftası’da unutulmadı. Canım Kardeşim Ders Evi öğrencilerinin ritim gösterisi ve gönüllü korosunun performanslarıyla hem Lösemili Çocuklar Bilim ve Doğa Köy Enstitüsü hem de 30 Mayıs – 5 Haziran Uluslararası Lösemili Çocuklar Haftası coşkusu bir arada yaşandı. Mesafe Koleji öğrencilerinin Vals gösterisi ve bandonun eşlik ettiği tanıtım toplantısı katılımcılarına unutulmaz anlar yaşattı.

Tanıtım toplantısında Lösemili Çocuklar Bilim ve Doğa Köy Enstitüsü’nün sunduğu olanaklar ve bu önemli projenin ayrıntıları kamuoyuyla paylaşıldı.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.