2020 Yılında Burçları Neler Bekliyor

2020 Yılında Burçları Neler Bekliyor

Bir yılı tam tamına yaşamak için neler yaptık, neler geldi ve neler geçti hayatımızdan? Kimleri kazandık ve kimlerden de ayrı düştük geçtiğimiz yıl içinde, ebediyete göçenleri uğurladık, acılarımızla piştik ve yine yeniden yeni bir yılın arifesine geldik. Burçlara göre 2010 temalarını öğrenmek ister misiniz?

Filiz Yaşar Zorka

Astroloji Uzmanı

Yıl nedir? Nasıl gelir, neden geçer? Her şey yerinde dururken değişen nedir ki, ağaçların yapraklarını döker, çocukları büyütür, büyükleri uyutur, uyuyanları uyandırır ve uyanıkların kalbine umut verir? Kaç yılbaşımız oldu yeryüzünde ve kaç tanesi de kaldı geriye…

26 Temmuz 1875 yılında İsviçre’de doğan, 6 Haziran 1961 yılında da İsviçre’de yaşama veda eden Carl Gustav Jung analitik psikiyatrinin koruyucusu olarak kabul edilmektedir. Derinlik psikolojisinin Sigmund Freud ve Alfred Adler ile beraber üç büyük kurucusundan birisidir.

Jung’un kollektif bilinçaltı teorisi; tüm insanlık tarafından ortak paylaşılan ve bize miras kalan beynin yapısında meydana gelen bilinçaltı biçimi olarak bilinir. Yeni yıl enerjisi ve dileklerin gücü de kollektif bilinçaltından gelir.

Mutlu dileklere odaklanana milyonlarca zihnin olumlu enerjisi, yeni bir yılda sağlık, mutluluk, başarı, aşk ve diğer tüm dilekler için olağanüstü güzel bir iklim meydana getirir.

Burçlara göre 2020 temalarını ise aşağıda sıraladım:

Koç Burcu: Bu yıl Koç ve yükselen burçları Koç olanlar, yaşam yollarındaki hedeflerine varabilmek için fazlasıyla çaba sarf etmek zorunda kalacak. Bu yıl Koç Burçları için bir değişim ve dönüşüm dönemi olacak. Eşler, eşlerin malvarlığı ve miras konuları gündeme gelebilir. Sevgili Koç’lar; sıkı sıkıya bağlı olduklarınızın ya da sıkı sıkı tuttuklarınızın sizi ne kadar yavaşlattığını ve zayıflattığını fark ettiniz mi? 2020 yılında kendinize yeni bir başlangıç için şans vermeye ne dersiniz?

Boğa Burcu: Bu yıl Boğa ve yükselen burçları Boğa olanlar için bir genişleme, ferahlama, yeni yerler keşfetme ve yeni ufuklara açılma zamanı. Yarım kalan yüksek öğrenim ile ilgili konuları tamamlayabilirsiniz. Akademik kariyer için karşınıza beklemediğiniz fırsatlar çıkabilir. Uzun süreli yurtdışı seyahatler planlayabilirsiniz. Bu yıl her zamankinden daha fazla öğrenme arzusu içindesiniz. Yeni bilgilere kalbinizi açın.

İkizler Burcu: İkizler burçları ve yükselen burcu İkizler olanlar için 2020 yılının en önemli teması; kariyerleri olacak. Bu yıl İkizler burçlarının kariyer basamaklarını tırmanma yılları. Bunun için yeni yıla girerken uzun zamandır bekledikleri terfiyi dileyebilirler. Maaş zamları ve yan haklar ile birlikte bu yıl İkizler burçları maddi olarak da rahatlama sağlayacak.

Yengeç Burcu: Yengeç ve yükselen burcu Yengeç olanlar için ise bu yıl şöhret yılı olacak. Sevgili Yengeçler, bu yıl içinde bol bol göz önünde olacaksınız. Özellikle de dernekler ve hayır işleri gibi konularda faal olarak yer alacaksınız. Uzun zamandır ihmal ettiğiniz arkadaş toplantılarına da tekrar başlayabilirsiniz. Yardım konularını ise lütfen fazla abartmayın. Bu yıl aile ile ilgili temalarda ön planda olacak.

Aslan Burcu: Sevgili Aslan ve yükselen burcu Aslan olanlar. Bu yıl ateş grubu için önemli bir yıl olacak ve siz de ateş elementinin sabit niteliğindesiniz. Bu yıl Aslan burçları sağlıklarına son derece dikkat etmeliler. Kendinizi ihmal etmeyin. Özellikle de zihin sağlığınız çok değerli. 2020 yılı içinde saplantılı düşüncelerin tuzağına düşmemeniz gerekli. Vermiş olduğunuz kararların doğruluğunu ispatlamak için lütfen sevdiklerinizi incitmeyin.

Başak Burcu: Başak ve yükselen burcu Başak olanlar ise bu yıl yükselişte olan bir burç olacak. Bu yükseliş onlara bir genişlemeyi de vaat ediyor ancak sorumlulukları da bununla paralel olarak artıyor. Titiz Başaklar bu yıl kendilerini fazla zorlamasın çünkü şans onların kapısını sıklıkla çalıyor olacak.

Terazi Burcu: Terazi ve yükselen burcu Terazi olanların ise bu yıl içinde maddi olarak en şanslı burç olduklarını söyleyebiliriz. Tabii ki bu şans 2020 yılı için geçerli. Nakit akışını akıllıca düzenlemek ve kötü günler için birikim yapmak son derece önemli. Terazi burçları bu yıl gelirleri oranında hatta biraz daha fazla para harcamaya meyilli olacak. Bu nedenle de yılın ortalarına doğru biraz sıkışabilirler.

Yay Burcu: Yay ve yükselen burcu Yay olanların ise bu yılki temaları ev ve aile olacak. Özellikle yükselen Yay’lar bu yıl içinde bekarlığa veda edip, evlilik için ilk adımlarını atabilir. Evli olanlarda ise bir aşk tazeleme durumu söz konusu. Evin içinde tadilat ve tamirat da yapabilirler.

Oğlak Burcu: Oğlak ve yükselen burcu Oğlak olanlar ile yeni yıla yoğun temalar ile girecek. 2020 Oğlak burçları için bir ferahlama, rahatlama ve hayatın mutluluklarıyla yeniden tanışma zamanı olacak. Bu yıl için Oğlak Burçları aşkta şanslı burç.

Kova Burcu: Kova ve yükselen burcu Kova olanlar için ise 2020 yılının temaları arasında çok çalışmak var. Yoğun bir iş temposu içinde olan Kova’lar bu yıl işyerlerinde parlayacak. Çalışma arkadaşları ve üslerinden övgü dolu sözler duyacaklar. Her zaman bekledikleri kariyer hedefleri için ise fırsatlar ayaklarına gelecek.

Balık Burcu: Balık ve yükselen burcu Balık olanlar ise yılın aşkta şanslı bir diğer burçları olacak. Bu yıl pek çok Balık burcundan yıldırım nikahı haberi alacağız. Ortaklık ve ortak iş kurmak için ise harika bir zaman ve harika bir yıl olacak. Bir süredir, derin sularda gizlenen pek çok Balık burcunu bu yıl gün yüzünde, pek çok başarılı işe imza atmış olmanın verdiği mutluluk ile göreceğiz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.