Kanser Hastaları İçin İşbirliği

Kanser Hastaları İçin İşbirliği

Medical Park Göztepe Hastane Kompleksi Kanser Hastanesi’nde Psiko-Onkoloji Derneği psikolog ve psikiyatristleri, hasta ve hasta yakınlarına gönüllü olarak psikolojik destek verecek.

—————————

Medical Park Göztepe Hastane Kompleksi kanser hastanesinde başlatılan Psiko-Onkoloji Derneği hasta ve hasta yakınlarına gönüllü olarak psikolojik destek verecek. Dernek Başkanı Psikiyatrist Dr. Muzaffer Uyar, şu bilgileri verdi:

“Her iki kurum da; kanser hastalarına, yakınlarına ve ayrıca transplantasyon hastalarına ücretsiz psikososyal destek verilmesi konusunda fikir ve gönül birliği içerisindedir. Çabalarımızın çok sayıda hasta ve ailelerine destek verilmesini sağlayacağını bilmemin mutluluğu içerisindeyiz.”

Ücretsiz ve Gönüllü Hizmet
Kanser Hastanesi’nde tedavi gören hastalar ve hasta yakınları talep etmeleri durumunda Psiko-Onkoloji Derneği’nin danışmanlık hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanabilecek. Hastalar, hem hastane binasında danışmanlık hizmeti alabilecek hem de derneğin Bakırköy’deki binasında bulunan hobi odalarındaki etkinliklere ve rehabilitasyon destek hizmetlerine katılabilecek. Ayrıca hastanede tedavi gören kemik iliği nakli ve organ nakli hastaları da derneğin hizmetlerinden yararlanabilecek.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.