Micro Plus Mucizesi

Micro Plus Mucizesi

Micro plus mucizesi sayesinde iki beden daha küçük mayolar giymeniz artık çok kolay. Yaz tatiline gitmeden 1,5 ay önce uygulanabilecek Micro Plus yöntemi ile bu yaz kusursuz bir fiziğe sahip olabilirsiniz.

Yüksek Hemşire Emel Gül

Micro plus yöntemi zayıflama ve sıkılaşmanın yanısıra cilt gençleştirmede de oldukça etkili bir yöntem olarak tercih ediliyor. Yöntem yurtdışında ”Neştersiz Gençleşme Yöntemi”olarak biliniyor.

Micro Plus Nedir?
Micro Plus en üst düzeyde kullanılan özel geliştirilmiş bir elektro terapi cihazı. Elektroterapi hem fizik tedavi alanında hem spor sakatlıklarının rehabilitasyonunda hem de estetik amaçlı uygulamalarda uzun yıllardır uygulanmakta olan etkileri ve güvenirliği kanıtlanmış bir tedavi yöntemi.

Micro plus cihazı da bu yöntemin kullanıldığı bir cihaz olarak üzerinde çalışılan kas gruplarının micro ve galvanik akımlarıyla uyarılarak kasılması, prensibine dayalı çalışır. Uygulama ile kaslar uyarılır, bu da kas tonisitesinin artışı ve artan enerji ihtiyacını karşılamak üzere çevre yağ dokularının kullanılması ile sonuçlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.